Mateusz Banasiuk pokazał zdjęcie z ojcem. To znany aktor

Stanisław Banasiuk również jest aktorem
Mateusz Banasiuk pokazał zdjęcie z ojcem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Mateusz Banasiuk opublikował zdjęcie z ojcem z okazji jego 70. urodzin. Stanisław Banasiuk również jest aktorem i miał nawet okazję zagrać z synem u boku.

Mateusz Banasiuk to znany polski aktor, który zasłynął między innymi rolami w serialu "Na Wspólnej" czy musicalu "Wszystko, co kocham". Chociaż Mateusz Banasik ciężko pracował na swoje nazwisko, było już ono wcześniej znane w teatralnym świecie. Wszystko za sprawą jego ojca, który również jest aktorem. Mateusz Banasiuk wielokrotnie przyznawał, że to właśnie Stanisław Banasiuk miał na niego największy wpływ i jest mu wdzięczny za wszystkie rady, dotyczące nie tylko jego drogi zawodowej.

Ojciec Mateusza Banasiuka skończył 70 lat. Aktor pokazał zdjęcie

Ostatnio znani ojciec i syn mieli piękny powód do świętowania. Dokładnie 27 marca 2022 roku Stanisław Banasiuk skończył bowiem 70 lat. Mateusz Banasiuk nie mógł przepuścić takiej okazji i złożył ukochanemu ojcu publiczne życzenia.

Aktor opublikował ich wspólne zdjęcie na Instagramie, do którego dołączył czuły wpis.

"Mój przyjaciel, autorytet, partner na teatralnej scenie, mój ojciec ma dziś urodziny. Które w dodatku wypadają w Międzynarodowy Dzień Teatru! Często słyszę od ludzi, którzy go poznali słowa: Już wiem, po kim masz ten optymizm. Tato, życzę ci jeszcze wielu pięknych ról!" - czytamy w poście Mateusza Banasiuka.

Pod postem internauci składali życzenia jubilatowi. Nie zabrakło także komentarzy od gwiazd.

"Najlepszego dla Stacha. Niech się wiedzie"  - napisał Misiek Koterski.

"Wszystkiego najlepszego" - dodała Julia Kamińska.

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk wyjawił, jak wyglądały przygotowania do programu "Mask Singer". Rygor podczas nagrań i rady komendosa były codziennością

Stanisław Banasiuk - kim jest ojciec Mateusza Banasiuka?

Warto dodać, że Stanisław Banasiuk ma swojego własnego Instagrama, na którym znajdziemy wiele prywatnych zdjęć. Z profilu aktora dowiadujemy się, że dzień swoich urodzin spędził w pracy, występując w spektaklu w teatrze w Serocku.

"Jakże miło w dniu własnych urodzin i w Dniu Teatru wystąpić w wybornym składzie dla wybornej publiczności" - czytamy pod ostatnim zdjęciem.

Stanisław Banasik ma na swoim koncie wiele ról teatralnych i filmowych. Aktor, który właśnie skończył 70 lat, grał też w wielu bardzo znanych i lubianych serialach. Próbował swoich sił także w zagranicznych produkcjach takich jak "Treadstone", gdzie wcielił się w postać Olega Popowa. Niedawno ojciec Mateusza Banasiuka wystąpił razem z nim w filmie "Furioza".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości