Detektywi "Mask Singer" zaskoczeni poziomem występów. "Stoją mi włosy na rękach"

"Mask Singer" - o czym jest program?
"Mask Singer" - o czym jest program?
Źródło: X-NEWS
"Mask Singer" wystartował w TVN jako najpilniej strzeżony projekt. Po raz pierwszy mamy do czynienia z tak tajemniczym formatem. Nie ma w nim jurorów, a są detektywi. Uczestnicy kryją się pod fantazyjnymi kostiumami i wcale nie chcą pokazywać swoich twarzy. Dostarczają jedynie wskazówki, które tak naprawdę mieszają detektywom w głowach!

"Mask Singer" to nowość od stacji TVN. Program rozrywkowy został oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Zadebiutował w polskiej telewizji 5 marca. Do tej pory widzowie mogli obejrzeć trzy odcinki show, a w każdym z nich odkryć tożsamość jednej gwiazdy. Zdemaskowani zostali: Mateusz Banasiuk, Stefano Terrazzino i Grzegorz Skawiński. Na tym nie koniec. Za tydzień wystąpią zupełnie nowe gwiazdy i zaprezentują kolejne pomysłowe maski.

"Mask Singer" - detektywi podsumowują pierwsze odcinki

Uczestnikami show mogą być różne znane postacie ze świata filmu, muzyki, sportu, a nawet polityki. Robią wszystko, aby detektywi szybko ich nie rozpoznali. W programie są nimi: Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Kuba Wojewódzki. Niczym Sherlock Holmes próbują rozwikłać zagadkę maski, ale nie zawsze ich przypuszczenia się sprawdzają. Sami potrafią się później nieźle zdziwić. Jak w programie czuje się Julia Kamińska?

- Jeszcze odrobinę jestem zawstydzona, ale jest coraz lepiej. Przy pierwszym odcinku bardzo się przejmowałam, byłam totalnie zestresowana, czy w ogóle dam radę udźwignąć tę konwencję, która jest bardzo specyficzna. Ale teraz już jestem pewna, że tak się stało. Bawię się świetnie i jest bardzo śmiesznie — zapewnia serialowa Ula Cieplak z "BrzydUli".

Kacper Ruciński to znany stand-uper, który zawodowo rozśmiesza na scenie, a teraz musi skupić się na zadaniu, jakie mu powierzono.

- Ja siebie sam zaskoczyłem tym, że jestem w stanie tak emocjonalnie podejść do tego programu. Bałem się tego, że będę musiał udawać emocje, udawać, że się dobrze bawię, że mnie to jara i interesuje. Ku mojemu zaskoczeniu jest zupełnie odwrotnie. Bardzo się wkręciłem, nawet bardziej niż się spodziewałem. Niektóre występy są tak mocne, że stoją mi włosy na rękach - powiedział w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Kulisy programu "Mask Singer". Jak detektywi oceniają pierwsze odcinki?
Źródło: Co Za Tydzień

"Mask Singer" - powrót do telewizji Joanny Trzepiecińskiej

Kolejny odcinek "Mask Singer" zobaczymy w sobotę 26 marca o godz. 20.00 w TVN. Zupełnie nowe gwiazdy czekają na to, by zasiać ziarno niepewności wśród widzów i detektywów.

Pojawienie się Joanny Trzepiecińskiej w programie rozrywkowym jest dużym zaskoczeniem dla jej fanów. Aktorka pracowała ostatnio głównie w teatrze i na scenie jazzowej. Artystka nie czuje się częścią show-biznesu i ma do tego świata dystans. Otwarcie przyznaje się też do swojego wieku i nie obawia się o nowe role. Udział w "Mask Singer" jest dla niej przede wszystkim dobrą zabawą.

- Pomyślałam sobie, no Joaśka, ostatni moment, musisz coś znaleźć na te gęsto pojawiające się zmarszczki i może to będzie ten program, gdzie się po prostu trochę pobawisz. Ja na co dzień żyję w o wiele poważniejszym świecie niż ten, który tutaj jest. Muszę powiedzieć, że znalezienie dystansu do tego, co mnie otacza i do siebie samej, sprawia mi przyjemność - wyznała aktorka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości