Mateusz Banasiuk zachwala siostrę. Czym zajmuje się Aldona?

Autor:
Julia
Sadowska

Mateusz Banasiuk jest cenionym polskim aktorem. Od lat starannie dobiera angaże w najnowszych produkcjach, udowadniając, że gotów jest do poświęceń i ciężkiej pracy. Prywatnie gwiazdor związany jest z Magdaleną Boczarską z którą wspólnie wychowują 4-letniego syna. Aktor nie ukrywa, że jest mocno związany z członkami swojej rodziny. Niezwykle silna więź łączy go z młodszą siostrą - Aldoną. To właśnie jej powierzył wyjątkowo istotne zadanie.

Mateusz Banasiuk w ostatnim czasie może pochwalić się pasmem sukcesów związanych z produkcjami w których bierze udział. Niedawno postanowił zainwestować w nową nieruchomość. W aranżacji przestrzeni pomaga mu bliska osoba?

Mateusz Banasiuk o współpracy z siostrą

Mateusz Banasiuk jest synem znanego aktora Stanisława Banasiuka. Ma dwie siostry, jedną starszą - Ewę i młodszą - Aldonę. To właśnie drugiej z nich poświęcił jeden ze swoich ostatnich wpisów na Instagramie.

Mateusz Banasiuk złożył życzenia z okazji 35. urodzin siostry. Tę okazję wykorzystał także do tego, by pochwalić Aldonę za projekt apartamentu, który dla niego robi.

"Zawsze byliśmy blisko. Jest ode mnie dwa lata młodsza i od dziecka biegaliśmy w jednej bandzie, wyjeżdżaliśmy na zimowiska, graliśmy wspólnie w zespole rockowym czy budowaliśmy bazy na drzewach. Teraz projektuje dla mnie apartament. Wulkan energii, silna osobowość. Ambitna i odważna. I to jej zostało. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin siostrzyczko!" - napisał.

Mariusz Kozak o nieśmiałości i telewizyjnej terapii
Mariusz Kozak o nieśmiałości i telewizyjnej terapii Mariusz Kozak o terapii i o tym, co zmieniła w jego życiu telewizja.

Aldona Banasiuk - kim jest siostra Mateusza Banasiuka?

Aldona Banasiuk z wykształcenia jest architektką wnętrz, a jej wielką pasją jest pływanie synchroniczne. Ukończyła Uniwersytet Warszawski i Akademię Sztuk Pięknych. Siostra Mateusza Banasiuka stara się nie spoczywać na laurach i efektywnie działać w branży architektonicznej, dzięki czemu może pochwalić się projektami w Polsce i na świecie.

Aldona Banasiuk ma za sobą także kilka epizodów w telewizji. W 2015 wzięła udział w programie "Ugotowani", a kilka miesięcy temu wraz z bratem - Mateuszem wystąpili w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli tam o projektach Aldony oraz nowej nieruchomości aktora.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości