Michel Moran od 20 lat jest szczęśliwie zakochany. "Miłość musi umieć wybaczać"

Autor:
Julia
Sadowska
Michel Moran

Michel Moran i Halina Moran są małżeństwem od ponad 20 lat. To dla niej słynny Francuz zdecydował o przeprowadzce do Polski. W jednym z ostatnich instagramowych postów postanowił pokazać wspólną fotografię oraz podzielić się spostrzeżeniem dotyczącym długotrwałej relacji.

Michel Moran jest słynnym restauratorem. Od kilku lat występuje także jako juror programu kulinarnego "Master Chef". Mężczyzna z wielką ostrożnością dzieli się szczegółami dotyczącymi życia prywatnego, sporadycznie zamieszczając zdjęcia przedstawiające członków rodziny. W niedawno opublikowanym poście, opisał jak wygląda życie u boku jego małżonki.

Michel Moran o relacji z żoną

Michel Moran oraz Halina Moran nie są swoimi pierwszymi partnerami. Po trudnych przeżyciach, para nie chciała wchodzić w kolejne relacje. Dopiero z czasem zdecydowali się na rozpoczęcie wspólnego życia a ich związek trwa do dziś.

Pod zamieszczonym zdjęciem, Michel Moran podzielił się mądrością dotyczącą budowania długotrwałych relacji. Z opisu dowiadujemy się, że para jest ze sobą od ponad dwóch dekad i tak jak wszyscy inni codziennie pracują, aby ich związek był zgodny i stabilny.

"Związek jest rzeczą piękną, ale również trudną jak trwa ponad 20 lat. Nie jest łatwo, miłość musi być silna, musi był pełna kompromisów i tolerancji. Miłość musi umieć wybaczyć! I miłość może trwać całe życie" - napisał restaurator.

Jakub Jankiewicz o pracy na planie "Listów do M."
Jakub Jankiewicz o pracy na planie "Listów do M." Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michel Moran i Halina Moran - historia miłości

Michel Moran poznał Halinę w luksemburskiej restauracji w której pracował. Ich relacja zaczęła się ostrożnie, od przyjaźni. Oboje byli rozwodnikami i każde z nich miało już dzieci. Po pewnym czasie para zdecydowała się na głębszą relację, a po czterech latach od rozpoczęcia związku zakochani wzięli ślub.

Michel Moran przeprowadził się do Polski właśnie z powodu Haliny. Do początku 2020 roku wraz z żoną prowadził znaną restaurację mieszczącą się w centrum Warszawy. 

"Przyjechałem tu w 2000 roku i z perspektywy kuchni, to była całkiem inna Polska niż dziś. Nie zakładałem, że będzie łatwo, przyjechałem wiedząc, że jest dużo rzeczy do zrobienia, i że warto spróbować. Na początku pracowałem w tradycyjnej, polskiej restauracji w Gdańsku. Największym problemem była bariera językowa i dostępność produktów. Ale chciałem zostać z Haliną. Poza tym już planowaliśmy otworzyć własną restaurację w Warszawie" - powiedział w jednym z telewizyjnych wywiadów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości