Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał stare zdjęcie. Jak kiedyś wyglądał?

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Player
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" dał się poznać widzom jako łysy i umięśniony mężczyzna. Wiele osób zastanawia się pewnie, jak wyglądał, kiedy jeszcze miał włosy. Gwiazdor pokazał na Instagramie swoje stare zdjęcie. Będziecie zaskoczeni.

Dominik Abus szybko podbił serca widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i zyskał dużą popularność. Mężczyzna niewiele się zmienił przez te wszystkie lata emisji programu. Fani mogą łatwo rozpoznać go po pokaźniej muskulaturze i łysej głowie. Ale nie zawsze tak było.

Dominik Abus z "Gogglebox" - jak wyglądał kiedyś?

Dominik Abus nosi pseudonim Dominik Abou-Khara. To bardzo lubiany uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który możemy oglądać w TTV. Wystąpił także w nowym programie stacji "99. Gra o wszystko". W show komentuje oglądane w telewizji programy razem ze swoim przyjacielem, strongmanem, Krzysztofem Radzikowskim. Panów łączy zamiłowanie do sportu, sztuk walk i treningów na siłowni. Uczestnicy ujęli widzów swoim poczuciem humoru, dystansem do siebie i kąśliwymi komentarzami w stosunku do siebie.

Dominik Abus bardzo dba o swoją muskulaturę, a okazuje się także, że przed laty trenował boks. Zdjęciem z treningu pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Na fotografii możemy zobaczyć, że uczestnik sztandarowego show TTV kiedyś był sporo chudszy i miał na głowie całkiem sporo czarnych włosów.

"Stare Dobre Czasy. Kilka Włosów Temu" - napisał żartobliwie.

Reakcja fanów na zdjęcie Dominika Abusa z "Gogglebox"

Fani Dominika Abusa od razu zareagowali na zdjęcie na Instagramie. Stwierdzili, że chudszy wyglądał jak "szczurek". Zaczęli zadawać też pytania, czy mężczyzna nie myślał o przeszczepie włosów.

Jednak większość fanów zwróciła uwagę na inny szczegół, a mianowicie na przeciwnika Dominika Abusa. Ich zdaniem jest niepokojąco podobny do... Władimira Putina. W obecnych czasach to postać, której bacznie przygląda się cały świat, więc nie dziwią takie porównania.

"Myślałam, że to walka z Putinem". "Czyli nie tylko ja zobaczyłam Pana po prawej z podobizną Putina.", "Myślałam, że to Putin", "Ten z prawej to jak młody Putin", "Z Putinem się biłeś?" - pisali Internauci na Instagramie.

"19+" Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Jakimi będą rodzicami?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominik Abus z Gogglebox - czym się zajmuje, życie prywatne

Dominik Abus jest nie tylko gwiazdą telewizji, ale także przedsiębiorcą, właścicielem firmy brukarskiej. Prywatnie jest mężem pięknej blondynki, Igi Muszakowskiej. Para ma razem synka Nikodema. Dumny tata ma na lewej dłoni wytatuowaną jego twarz. Jego ukochana ma też dwóch starszych synów z poprzedniego związku. Dominik Abus nie jest ich biologicznym ojcem, ale traktuje ich, jakby nim był.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości