Znane córki zamienią się ze swoimi matkami... życiem! "Matki, córki, przyjaciółki" już na antenie TVN Style

"Matki, córki, przyjaciółki". Honorata Skarbek, Ola Halis, Vanessa Aleksander zamienią się rolami ze swoimi mamami

Czy matka i córka powinny być przyjaciółkami? W TVN Style wierzymy, że tak, choć to bardzo wyjątkowa forma przyjaźni. W programie "Matki, córki, przyjaciółki" tytułowe bohaterki zamienią się rolami, próbując swoich codziennych aktywności. Wszystko po to, by jeszcze lepiej się zrozumieć.

Po tym niełatwym wyzwaniu panie oddadzą się w ręce makijażystów Douglas, którzy przeprowadzą prawdziwą makijażową metamorfozę. Bohaterki odkryją się wzajemnie na nowo, a towarzyszyć im będą niezapomniane emocje.

"Matki, córki, przyjaciółki" - piękny pomysł na połączenie pokoleń. Wśród bohaterek znajdą się Honorata Skarbek, Ola Halis, czy Vanessa Aleksander

Piękno jest w każdej z nas. Bez względu na wiek, wykonywany zawód czy styl życia. Takie przesłanie niesie najnowszy projekt Douglas i TVN Style. Program "Matki córki przyjaciółki" pozwoli bohaterkom spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Mama i córka zamienią się miejscami, próbując przez chwilę pożyć życiem tej drugiej.

Jako pierwsze w swoje role wcieliły się Honorata Skarbek i jej przebojowa mama. Piosenkarka podjęła wyzwanie pracy jako pielęgniarka, mimo że panicznie boi się widoku krwi. Musiała też wcisnąć się w cekiny, bo mama jest prawdziwą miłośniczką wystrzałowych stylizacji. Pani Bożena natomiast, w ulubionym dresie córki, napisała tekst piosenki i nagrała jej fragment. Wiemy już, po kim Honorata Skarbek odziedziczyła wyjątkowy talent muzyczny!

Makijażowe metamorfozy Douglas na antenie TVN Style

W każdym odcinku bohaterki są też poddawane makijażowej metamorfozie, przy okazji której eksperci Douglas zdradzą make-up'owe trendy i tricki. By zachować element zaskoczenia, panie procesu metamorfozy nie widzą. Pomieszczenie, w którym specjaliści Douglas pracują nad przemianą, pozbawione jest luster, a bohaterki siedzą odwrócone do siebie plecami. Stąd finalny efekt wzbudza całą paletę emocji - zarówno u mamy, jak i u córki.

Chwile wzruszeń w mistrzowski sposób łapie w obiektywie fotografka gwiazd, Marta Wojtal, która przyznaje, że już po pierwszej sesji zaczęła zazdrościć bohaterkom udziału w programie.

- Marzy mi się taka sesja z moją mamą. To jest do odhaczenia po programie dla mnie, muszę sobie zrobić taką sesję. Trochę tym dziewczynom zazdroszczę - mówi Marta Wojtal.

- Szewc bez butów chodzi - podsumował Olivier Janiak, który przyglądał się nagraniom.

W kolejnych odcinkach w uroczych duetach zobaczymy też gwiazdę 11. edycji "Top Model" Olę Helis oraz aktorkę Vanessę Aleksander.

- Dlaczego się na to zgodziłyśmy? Chyba po to, żeby mieć przestrzeń na kolejne wartościowe wspomnienia. Mamy ich bardzo dużo - dużo rozmawiamy, dużo czasu spędzamy razem. Mimo że te grafiki rzadko się ze sobą pokrywają, to znajdujemy zawsze chwilkę, żeby się zdzwonić czy spisać, ale czegoś takiego to jeszcze nie robiłyśmy - przyznaje Vanessa Aleksander.

Program "Matki, córki, przyjaciółki" można oglądać na antenie TVN Style w każdą niedzielę o godzinie 11. Odcinki są też dostępne na Player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości