Dzieci gwiazd zdają egzamin dojrzałości. Jakie dostali wsparcie od rodziców?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dzieci gwiazd zdają maturę

Matura 2022 właśnie się rozpoczęła. 4 maja maturzyści ruszyli do szkół, aby napisać egzamin dojrzałości z języka polskiego. Wśród nich znalazło się również kilkoro dzieci gwiazd polskiego show-biznesu.

W środę 4 maja maturzyści rozpoczęli egzamin dojrzałości od języka polskiego. Już wiadomo, że na maturze były fragmenty epopei narodowej "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza oraz "Noce i dnie" Marii Dąbrowskiej.

Dzieci gwiazd zdają egzamin maturalny

W tym roku do matury przystąpili m.in. Jerzy - syn Małgorzaty Ohme, Karolina - córka Moniki Mrozowskiej, Maja - córka Pawła Golca i Bartek - syn Łukasza Golca, Fabienne - córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, Nina - córka Doroty Naruszewicz czy Sonia - córka Odety Moro. Dumni rodzice postanowili wesprzeć swoje dzieci w mediach społecznościowych.

Na instagramowym profilu braci Golec pojawiło się zdjęcie, na którym muzycy trzymają swoje małe dzieci na rękach.

"Kochani, dzisiaj nasze 'szkraby', czyli Maja (córka Pawła) i Bartek (syn Łukasza), zdają maturę. Choć my, nasz egzamin dojrzałości zdawaliśmy już jakiś czas temu, do dziś pamiętamy, że kosztowało nas to sporo stresu, nieprzespanych nocy i solidny ścisk żołądka. Drodzy Maturzyści! Wierzymy, że dacie sobie świetnie radę i mocno trzymamy za Was kciuki. Życzymy Wam wszystkim połamania długopisów! A przejętym rodzicom proponujemy wypić herbatkę z melisy. Jesteśmy z Wami" - czytamy.

Przypomnijmy, że Łukasz Golec w 2000 r. ożenił się z Edytą Mędrzak, z którą doczekał się trójki dzieci. 18-letniego Bartłomieja, 16-letnią Antoninę i 14-letniego Piotra.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Monika Mrozowska wspiera córkę

Monika Mrozowska również wsparła swoją córkę w mediach społecznościowych. Pokazała wspólne zdjęcie i dodała:

"Powodzenia córeczko" - napisała aktorka.

Monika Mrozowska w latach 2003-2012 była związana z Maciejem Szaciłło, z którym ma dwie córki, 19-letnią Karolinę i 12-letnią Jagodę. Ze związku z Sebastianem Jaworskim ma syna ośmioletniego Józefa, a w ubiegłym roku aktorka wraz z  Maciejem Auguścikiem-Lipką powitała na świecie synka Lucjana.

Małgorzata Ohme kibicuje synowi

Małgorzata Ohme dodała otuchy swojemu synowi na Instagramie.

"Nie mam pojęcia, kiedy to minęło. Jutro matura, już nie mogę ochronić Cię przed światem. Jestem myślami z wszystkimi zdającymi jutro i ich bliskimi. Mama Jurka" - napisała.

Przypomnijmy, że dziennikarka ze związku z Rafałem Ohme ma dwoje dzieci — Jerzego i Klarę.

Mandaryna stresuje się za córkę

Mandaryna udostępniła krótkie nagranie na Instagramie, w którym powiedziała:

"Fabka pisze maturę, a ja się chyba odrobinę denerwuję, dlatego muszę coś zrobić z moją energią i nerwami i zamiast gryźć długopis, idę pograć" - dodała i udała się na kort tenisowy.

Mandaryna ze związku z Michałem Wiśniewskim ma dwoje dzieci — Xaviera i Fabienne.

Odeta Moro kibicuje nie tylko córce

Odeta Moro wspiera swoją córkę Sonię, ale także lokatorów z Ukrainy, którzy po dwóch miesiącach również przystępują do egzaminu dojrzałości.

"Matura czas start! Jako mama maturzystki trzymam kciuki za moją zdolną latorośl, ale też wszystkich jej rówieśników i tych, co trafili do nas z Ukrainy dwa miesiące temu, a teraz mają odwagę polską maturę pisać! Internet pełen jest memów w temacie" - czytamy.

Dorota Naruszewicz trzyma kciuki za córkę

W tym roku również córka Doroty Naruszewicz — Nina, podchodzi do egzaminu maturalnego.

Trzymamy kciuki za wszystkich tegorocznych maturzystów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości