Nie żyje gwiazda "Małej Miss". Rodzina podała przyczynę śmierci

Nie żyje gwiazda "Małej Miss"
Nie żyje gwiazda "Małej Miss"
Źródło: Instagram/kailiaposey
Kailia Posey była jedną z gwiazd programu "Mała Miss", w której małe dziewczynki brały udział w konkursach piękności. Kailia kontynuowała swoją przygodę jako nastolatka, aż do niedawna. Zrozpaczona rodzina powiadomiła właśnie o jej śmierci. Na początku nie podawali przyczyny, aż do teraz. Internauci są zaskoczeni.

Kailia Posey szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, kiedy jako dziecko wzięła udział w programie "Mała Miss". To program, realizowany w latach 2009-2013, w którym widzowie obserwowali zmagania dziewczynek marzących o koronie miss piękności.

Nie żyje gwiazda "Małej Miss"

Kailia Posey była jedną z najbardziej znanych uczestniczek. To właśnie jej twarz znalazła się na plakacie promującym program. Po latach kontynuowała swoją przygodę z konkursami piękności. Na początku 2022 r. ogłosiła, że zamierza ubiegać się o tytuł Miss Washington Teen USA, a w mediach społecznościowych chwaliła się także swoimi osiągnięciami gimnastycznymi.

Niestety, w poniedziałek 2 maja, mama dziewczyny poinformowała o śmierci córki. Na początku internauci podejrzewali wypadek samochodowy, jednak dopiero teraz ujawniono oficjalną przyczynę śmierci. Kailia Posey popełniła samobójstwo.

"Brak nam słów. Zniknęła piękna dziewczynka. Proszę o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze" - napisała mama zmarłej 16-latki.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak miała myśli samobójcze
Źródło: Co za Tydzień

Kailia Posey popełniła samobójstwo

W rozmowie z portalem TMZ rodzina 16-latki powiedziała:

"Chociaż była odnoszącą sukcesy nastolatką ze świetlaną przyszłością, niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi" - czytamy.

Kilka dni wcześniej media donosiły, że nastolatka zginęła w wypadku samochodowym, jednak dopiero teraz rodzina podała prawdziwą przyczynę śmierci. Jak na razie nie podano daty i miejsca pogrzebu Kailii Posey. Przesyłamy wyrazy współczucia bliskim i rodzinie nastolatki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/kailiaposey

podziel się:

Pozostałe wiadomości