Mąż Karoliny Pisarek zawalczy w oktagonie. Tak modelka zaregowała na informację

Autor:
Dominika
Kowalewska
Karolina Pisarek, Roger Salla

Media obiegła informacja o tym, że mąż Karoliny Pisarek zawalczy w czasie kolejnej gali jednej z freak fightowych federacji. Roger Sala zmierzy się w oktagonie z bratem Wiktorii Gąsiewskiej. Jak na tę informację zareagowała modelka?

Karolina Pisarek to modelka, która od pewnego czasu spełnia się w roli influencerki. W zeszłym roku wraz z Rogerem Sallą stanęła na ślubnym kobiercu. Zanim jednak doszło do ceremonii, modelka i jej partner uchylali rąbka tajemnicy, relacjonując przygotowania do tego wyjątkowego dnia w cyklu "Dzień Dobry TVN" zatytułowanym "Pisarek mówi tak". W czerwcu 2022 roku odbył się długo wyczekiwany ślub, który odbił się szerokim echem w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana
Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana

Mąż Karoliny Pisarek w High League

Gdy media obiegła informacja o walce z udziałem męża Karoliny Pisarek, modelka postanowiła podzielić się z internautami swoimi przemyśleniami na ten temat. Nie ukrywała radości i przyznała, że cieszy ją, że Roger Salla spełnia marzenia. Przy okazji Karolina Pisarek otworzyła się na temat początków ich znajomości. Parę połączyła pasja do sportu, w tym szczególnie do sztuk walki. Modelka wróciła pamięcią do pierwszego spotkania.

"Nasza miłość zrodziła się dzięki sztukom walk. Historia zaczęła się na macie [...] Kontynuacja naszej historii była na walce naszego przyjaciela, gdzie Roger urzekł mnie swoją serdecznością (podał mi wodę)" - napisała.

Przy okazji Karolina Pisarek uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, kiedy odbyła się ich pierwsza randka!

"Po pierwszej randce zapytałam już dziś mojego męża o największe marzenie. Powiedział: - Chciałbym znów poczuć sportowego ducha, tę presję przed zmierzeniem się z własnym lękiem, znów mieć goal to go for… (Roger był kiedyś piłkarzem). Po czym dodał… chciałbym zawalczyć w klatce na freakowej gali. Półtora roku później zasiadasz na konferencji jako uczestnik!" - dodała.

Roger Salla zawalczy na kolejnej gali High League. W oktagonie zmierzy się z bratem Wiktorii Gąsiewskiej - Mateuszem.

Karolina Pisarek i Roger Salla - historia miłości

Karolinę Pisarek i Rogera Sallę połączyła miłość do sportu. Para poznała się na zajęciach z tajskiego boksu, nie wiadomo, jednak kiedy dokładnie. Pierwsze informacje o nowym partnerze obiegły media w sierpniu 2021 roku, kiedy to modelka zorganizowała imprezę z okazji 24. urodzin. Wówczas zakochani pojawili się razem publicznie, a w mediach zawrzało. W tym samym miesiącu para wybrała się na wspólne wakacje, a serwis Pudelek ustalił, że nowym partnerem celebrytki jest niejaki Roger Salla. To właśnie na Malediwach mężczyzna oświadczył się ukochanej, a ta z radością go przyjęła.

Ślub Karoliny Pisarek był wydarzeniem, dzięki któremu modelka mocno zaznaczyła swoją obecność w mediach. O szczegółach z tego wyjątkowego dnia powstały liczne artykuły. Karolina Pisarek i Roger Salla pobrali się 10 czerwca w oddalonym od Warszawy o 80 km Folwarku Łochów. Piękna ceremonia nie mogła obejść się bez przygód. Świeżo upieczeni małżonkowie prawie stracili tort - na terenie wesela wybuchł mały pożar, który na szczęście udało się ugasić.

Na ceremonię przybyli bliscy zakochanych, również ci pochodzący ze świata show-biznesu. Tak oto relacją ze ślubu podzielili się w mediach społecznościowych m.in. Klaudia El Dursi, Marcin Dubiel oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - FitLoversi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości