Mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej przeszedł metamorfozę. "Nie jestem pewna, kto wrócił do domu"

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej przeszedł metamorfozę. Kamil Kula jest nie do poznania
Źródło: MWMEDIA
Marta Żmuda Trzebiatowska od lat jest szczęśliwie zakochana. Wraz z Kamilem Kulą tworzą związek małżeński, o którym w gruncie rzeczy niewiele wiadomo. Para stroni od blasku fleszy, skupiając się na pracy i życiu rodzinnym. Jednak oboje chętnie dzielą się zmianami, które zachodzą w ich życiu. Wcześniej Marta Żmuda Trzebiatowska, a teraz Kamil Kula dokonali metamorfozy wyglądu. Aktor bardzo się zmienił!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są małżeństwem od ponad 7 lat. Para stroni od blasku fleszy, rzadko pojawia się na ściankach czy udziela wywiadów. Co ciekawe, również w mediach społecznościowych na próżno szukać licznych zdjęć pochodzących z prywatnych archiwów czy będących efektami spektakularnych sesji zdjęciowych. Oboje są aktorami, którzy zresztą świetnie sobie radzą. Choć to Marta Żmuda Trzebiatowska jest zdecydowanie bardziej rozpoznawalna od męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

#SZAFYGWIAZD Majka Jeżowska o prawdziwym imieniu i wizerunku silnej kobiety
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Kula przeszedł metamorfozę

Jakiś czas temu Marta Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się na zmiany. Postanowiła zaszaleć u fryzjera. Zniknęły jej charakterystyczne brązowe włosy, które ustąpiły miejsca tlenionemu blondowi.

Zmiany nie przypadły do gustu fanom, którzy pod każdym publikowanym przez gwiazdę zdjęciem nie szczędzą gorzkich słów. Jak się okazało, wizyta u fryzjera nie była podyktowana chęcią dokonania spektakularnej metamorfozy. Aktorka wyjaśniła, że zmiany wynikają z wykonywanego przez nią zawodu, który ma to do siebie, że trzeba być niczym kameleon.

"Słuchajcie, to jest naprawdę szok. Byłam już blondynką, ale nigdy tak jasną [...]. Tak jak wam powiedziałam, zmiany są częścią mojego zawodu i ja absolutnie się ich nie boję. Fajnie, że mogę się dla was zmieniać. Fajnie, że są jeszcze odważni reżyserowie, którzy proponują mi takie role" - powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska.

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska zaskoczyła fryzurą
Marta Żmuda Trzebiatowska
Źródło: Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Co więcej, aktorka odpowiedziała na krytykę.

"Mnóstwo ludzi pisze do mnie, że nie pasuje mi ten nowy kolor włosów. Chciałam powiedzieć jedno. Dziękuję za to, że mi poświęcacie tyle uwagi, wyrażacie swoje opinie i poświęcacie czas, żeby do mnie napisać, jednak muszę powiedzieć, że te opinie mnie mało obchodzą" - powiedziała gwiazda.

Przeczytaj też: Marta Żmuda Trzebiatowska została skrytykowana za nowy kolor włosów. Dosadnie odpowiedziała

Teraz przyszedł czas na Kamila Kulę! Aktor również ma za sobą metamorfozę, ta jednak wynikała z czysto osobistych pobudek. Zniknęła gęsta broda i rozczochrana fryzura. Zmiana jest wręcz spektakularna! Jak zauważyła sama Marta Żmuda Trzebiatowska, strzyżenie odjęło jej ukochanemu kilkanaście lat. Sama ledwie go poznała.

"Nie nie, ja dowodzik poproszę, bo nie jestem pewna, kto wrócił do domu…" - napisała pod nagraniem męża.

Kamil Kula postanowił odpowiedzieć żonie, nie powstrzymując się od flirtu:

"Czy mogę się jakoś inaczej wylegitymować Pani Władzo?".

Jak wam się podoba?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula — historia miłości

Poznali się w teatrze w 2013 roku. Marta Żmuda Trzebiatowska jest od Kamila Kuli kilka lat starsza. Na teatralnych deskach mieli za zadanie wcielić się w małżeństwo. W wywiadach aktorka przyznawała, że początkowo trudno było im stworzyć idealne warunki do współpracy.

"Kamil długo się nad wszystkim zastanawia, analizuje. Ja pracuję zupełnie inaczej. Jestem szybka i chyba dość bezkompromisowa w działaniu… Nie potrafiliśmy ze sobą pracować" - mówiła.

Ostatecznie nie dość, że udało im się osiągnąć kompromis na scenie, to zaczęli zauważać to, co ich łączy. A były to wspólne pasje. Przyjaźń ostatecznie przerodziła się w miłość. Dwa lata później, w 2015 roku, stanęli na ślubnym kobiercu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula dbają o prywatność. Doczekali się dwójki dzieci, jednak na próżno szukać ich zdjęć w mediach społecznościowych. Para czasami zjawia się na ściankach i chętnie pozuje do fotoreporterskich obiektywów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości