Meghan Markle kłamała o tym, co wie na temat rodziny królewskiej? Pojawiły się wpisy z jej bloga

Meghan Markle i książę Harry podczas oficjalnego ogłoszenia zaręczyn
Meghan Markle i książę Harry podczas oficjalnego ogłoszenia zaręczyn
Źródło: Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images
Związek Meghan Markle i księcia Harry’ego od początku był jednym z ulubionych tematów mediów. Żona brata następcy tronu nie zaskarbiła sobie jednak sympatii Brytyjczyków. Zarzucali jej bowiem, że to wyłącznie pod jej wpływem Harry zrezygnował z pełnienia obowiązków królewskich. Niedawno światło dzienne ujrzały wpisy z nieaktywnego już bloga byłej księżnej Sussexu, które podają pod wątpliwość niektóre z jej wypowiedzi.

W słynnym wywiadzie Meghan Markle z Oprah Winfrey, aktorka wyznała, że przed poznaniem męża niewiele wiedziała o losach brytyjskiej rodziny królewskiej i nigdy nie podzielała fascynacji koleżanek na ten temat. Redakcja "Daily Mail" dotarła jednak do archiwalnych wpisów księżnej Sussexu, które całkowicie zmieniają wydźwięk jej słów. Opowiadała bowiem z zaciekawianiem o… Kate Middleton

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Meghan Markle o brytyjskiej rodzinie królewskiej

Meghan Markle, zanim została jedną z najsłynniejszych kobiet na świecie, systematycznie prowadziła osobistego bloga, w którym opisywała świat swoimi słowami. Odnosiła się do ważnych wydarzeń z życia osobistego i pracy. I choć przez lata twierdziła, że o brytyjskiej rodzinie królewskiej niemal nic nie wiedziała, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Jeden z wpisów poświęciła bowiem swojej przyszłej szwagierce. 

"Małe dziewczynki marzą o byciu księżniczkami, ja np. chciałabym być She-Rą, księżniczką mocy. Zdecydowanie nie mówię o Kopciuszku. [...] Wydaje się, że dorosłe kobiety zachowują tę fantazję z dzieciństwa. Wystarczy spojrzeć na przepych i okoliczności towarzyszące królewskiemu ślubowi oraz niekończące się rozmowy o księżnej Kate" — pisała Meghan Markle.

Jak myślicie? Meghan Markle kłamała na temat braku fascynacji życiem rodziny męża? 

Meghan Markle oskarżona przez siostrę

Zaledwie kilka tygodni temu na jaw wyszła kolejna kontrowersja związana z życiem Meghan Markle. Aktorka została bowiem oskarżona przez własną siostrę o to, że wielokrotnie kłamała na temat ich relacji. Samantha domaga się odszkodowania za słowa, które trafiły też do książki pt. "Finding Freedom”. 

Kobieta zadała aż 38 pytań związanych z wypowiedziami księżnej Sussexu. Zaznaczyła, że ta dopuściła się poważnych przeinaczeń, które znacząco wpływają na to, jak obecnie jest odbierana przez społeczeństwo. Na liście pytań znalazło się np. to, dlaczego Meghan opowiadała o tym, że ich stary samochód był dla niej symbolem biedy w młodości. Sprawa została skierowana do odpowiednich organów państwowych a Meghan Markle i książę Harry będą musieli złożyć zeznania. 

"Ten bezpodstawny i absurdalny proces sądowy jest tylko kontynuacją wzorca niepokojącego zachowania. Poświęcimy mu minimum niezbędnej uwagi, na którą zasługuje" - zacytował portal TMZ treść oświadczenia Meghan i Harry’ego. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości