Meghan Markle naśladuje księżną Dianę? O tym geście mówią już wszyscy

Meghan Markle wzoruje się na księżnej Dianie?
Meghan Markle wzoruje się na księżnej Dianie?
Źródło: Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images
Książę Harry i Meghan Markle pojawili się na meczu polo w Santa Barbara i od razu ściągnęli na siebie uwagę fotoreporterów. Para na oczach wszystkich pocałowała się, a zachowanie samej Amerykanki szybko obiegło sieć. Nietrudno bowiem było zauważyć, że aktorka, nie tylko swoją stylizacją, ale i zachowaniem, nawiązuje do księżnej Diany.

Książę Harry i Meghan Markle coraz częściej pokazują się publicznie. Para wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii ponad dwa lata temu. Oboje zaznaczali, że chcą żyć z dala od zgiełku mediów i brytyjskiego dworu. Teraz jednak powracają na salony w wielkim stylu: niedawno małżeństwo gościło w Europie z okazji inauguracji zawodów dla kombatantów wojennych Invictus Games, a teraz książę Harry dołączył do jednej z drużyn polo. Wnuk królowej Elżbiety II oraz Amerykanka wzięli udział w ostatnim meczu w Santa Barbara.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Meghan Markle niczym księżna Diana na meczu polo

Meghan Markle przykuła szczególną uwagę mediów ze względu na swój strój podczas meczu. Aktorka postawiła na bluzkę w klasyczne grochy z długimi rękawami oraz luźne, kontrastujące, białe szorty. Żona księcia Harry'ego zwieńczyła swoją stylizację kapeluszem z szerokim rondem oraz szpilkami. Znawcy zwyczajów rodziny królewskiej szybko zauważyli, że bardzo podobne stylizacje nosiła księżna Diana.

To, co jednak wzbudza najwięcej emocji, to samo zachowanie Meghan Markle, która żywo dopingowała męża na trybunach. Po zakończeniu meczu Amerykanka obdarowała męża publicznie romantycznym pocałunkiem. Eksperci "Daily Mail" zgodnie twierdzą, że celebrytka wzoruje się również w tej kwestii na swojej zmarłej teściowej. Przypomnijmy bowiem, że Lady Di również całowała swojego męża, gdy tylko towarzyszyła mu na zawodach sportowych, w których brał udział.

Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony"
Karolina Antoniades z "Żony Miami" opowiedziała o wychowaniu córki. Atena niedługo skończy 11 lat i nie ma najłatwiejszego charakteru. Widzom programu dała się poznać jako bardzo stanowcza dziewczynka. Karolina Antoniades w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że ciągle musi ją mobilizować i bardzo ważna jest odnowienia dyscyplina.

Książę Harry porównał Meghan Markle do swojej zmarłej matki

Książe Harry i Meghan Markle zerwali kontakty z rodziną królewską ponad dwa lata temu i dopiero niedawno po raz pierwszy od czasu "Megxitu" przylecieli ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii. W międzyczasie para kilka razy naraziła się Windsorom, a ich wywiad udzielony Oprah Winfrey już na zawsze zapisał się na kartach historii.

Podczas rozmowy z amerykańską gwiazdą Meghan Markle opowiedziała o rzekomych upokorzeniach, których miała doświadczać ze strony reszty "royalsów". Aktorka wyjaśniła, że od początku czuła się nieakceptowana przez rodzinę, która nią gardziła. Meghan Markle mówiła także, że będąc na brytyjskim dworze, doświadczyła rasizmu, a gdy potrzebowała pomocy psychologicznej, nigdy jej nie otrzymała.

Książę Harry bardzo wspierał żonę i to właśnie on zadecydował o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Wnuk Elżbiety II stanął po stronie Amerykanki i w pewnym momencie porównał ją i sytuację, z jaką się spotkała w rodzinie, do tego, co przeżywała jego zmarła matka. Meghan Markle też nigdy nie ukrywała, że księżna Diana jest dla niej wzorem, a wielu ekspertów twierdzi, że utożsamia się z "królową ludzkich serc".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości