Meghan Markle nie chce zbliżyć się do królowej Camilli? "Elżbieta II była buforem, teraz rozpęta się piekło"

Meghan Markle nie chce zbliżyć się do królowej Camilli?
Meghan Markle nie chce zbliżyć się do królowej Camilli?
Źródło: Getty Images
Meghan Markle nie zamierza poprawiać relacji z królową małżonką Camillą - donoszą brytyjskie media. Królewska ekspertka ostro skomentowała zachowanie aktorki wobec teściowej. Określiła je jako "idiotyczne". Według niej królowa Elżbieta była "buforem" między Meghan Markle i księciem Harrym a resztą royalsów. Po jej śmierci może rozpętać się piekło.

Relacje Meghan Markle z rodziną królewską nie należą do najlepszych. Amerykańska aktorka podpadła już niemal wszystkim - z nowym królem Karolem III i Kate Middleton na czele. Podczas pogrzebu królowej Elżbiety II żona księcia Wiliama rzucała w stronę Meghan Markle złowrogie spojrzenia i miała obawiać się nawet zamienić z nią kilka słów. Jak się okazuje, ukochana księcia Harry'ego nie zamierza zbliżać się do rodziny męża, aby poprawić stosunki.

Kate Middleton rzucała w stronę Meghan Markle złowrogie spojrzenia na pogrzebie Elżbiety II
Kate Middleton rzucała w stronę Meghan Markle złowrogie spojrzenia na pogrzebie Elżbiety II
Źródło: Getty Images

Meghan Markle i królowa Camilla - jakie mają relacje?

To, że Meghan Markle nie dogaduje się z Kate Middleton czy królem Karolem III jest już jasne, jednak nie wiadomo było do tej pory, jak wygląda relacja żony księcia Harry'ego z królową małżonką Camillą. Podobno Amerykanka odrzucała rady macochy Harry'ego, kiedy ta usiłowała podpowiadać jej na początku ich związku. Po słynnym wywiadzie Sussexów u Oprah Winfrey spekulowano też, że to żona księcia Karola miała być autorką rasistowskich uwag na temat potomka pary.

W odwecie Meghan Markle miała celowo przyćmić jedno z wystąpień Camilli, co miało nie spodobać się teściowej aktorki. W ramach zemsty miała donosić na nią tabloidom. Według portalu Daily Mail Maghan Markle obwiniała Camillę za to, że skrywane przed mediami tajemnice trafiały do prasy.

CZTBAL_DYGANT_HEJTDZIECI
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Ekspertka komentuje konflikt Meghan Markle z królową Camillą

Królewska ekspertka Daisy Cousens na antenie Sky News skomentowała relację Meghan Markle z królową Camillą. Według niej to Amerykanka jest winna wszelkich nieporozumień.

"W książce Angeli Levan wspomniano, że Meghan nie miała zamiaru zaprzyjaźnić się z królową Camillą i była znudzona oraz mało zainteresowana jej radami. To idiotyczne. Meghan powinna już wiedzieć, że nie przekona do siebie ludzi, jeśli nie zyska aprobaty Camilli" - stwierdziła ekspertka.

Według specjalistki od royalsów wkrótce może dojść do kolejnego potężnego skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wszystko przez śmierć królowej Elżbiety, która dbała o wizerunek rodziny i dotąd była "buforem" w relacjach między Sussexami a resztą familii.

"Królowa Elżbieta była swoistym buforem między Meghan, Harrym i resztą royalsów, którzy po cichu wciąż są na nich wściekli. Bez starań królowej, która starała się za wszelką cenę oczyszczać atmosferę, w końcu rozpęta się prawdziwe piekło" - ostrzega.

Królowa Elżbieta była "buforem" między Meghan Markle i królową Camillą
Królowa Elżbieta była "buforem" między Meghan Markle i królową Camillą
Źródło: Getty Images

Czy skandal, o którym wspomina ekspertka, może mieć związek z premierą książki księcia Harry'ego, w której opowie on o wydarzeniach ze swojego życia, jakie miały miejsce już od wczesnego dzieciństwa, aż do teraz? Media spekulowały, że autobiografia syna Karola II może poważnie zaszkodzić brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jednak według ostatnich doniesień Harry boi się relacji ludzi i nastrojów społecznych, dlatego postanowił ocenzurować książkę. Z niecierpliwością czekamy na jej premierę!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości