Gwiazdy

Władimir Kliczko oskarżony przez Hayden Panettiere. Wymusił zrzeczenie się praw do opieki nad córką?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Hayden Panettiere oskarża Władimira Kliczko

Hayden Panettiere przez kilka lat była związana z ukraińskim pięściarzem Władimirem Kliczko. Para doczekała się córki, jednak ich związek rozpadł się, a aktorka zrzekła się praw rodzicielskich przez problem z używkami. Teraz oskarża sportowca o wymuszenie na niej zrzeczenia się praw do dziecka.

Hayden Panettiere jest znaną amerykańską aktorką. W 2009 r. na jednej z imprez aktorka poznała o 14 lat starszego ukraińskiego pięściarza wagi ciężkiej Władimira Kliczko. Para zaczęła się spotykać, jednak w 2011 r. ogłosili rozstanie.

Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie
Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hayden Panettiere oskarża Władimira Kliczko

Już w kwietniu 2013 r. Hayden Panettiere i Władimir Kliczko ponownie stali się parą. W 2014 r. na świecie pojawiła się ich córka Kaya. W sierpniu 2018 r. w mediach pojawiła się informacja o ponownym rozstaniu pary. Powodem miało być uzależnienie aktorki od różnych używek.

Kaya została pod opieką ojca, a Hayden Panettiere zrzekła się praw rodzicielskich do córki. Teraz aktorka oskarża o to ukraińskiego pięściarza. 33-latka w najnowszym wywiadzie w programie "Red Table Talk" prowadzonym przez Jadę Pinkett-Smith powiedziała, jak wyglądała prawda.

"Gdyby Władimir przyszedł do mnie i powiedział: 'Myślę, że przez to, w jakim jesteś teraz miejscu, przez to, z czym się mierzysz, byłoby najlepiej dla niej, gdyby była ze mną przez jakiś czas', byłoby łatwiej. Gdyby poprzedzała to rozmowa, pewnie powiedziałabym, że to ma sens, że rozumiem, że będą ją odwiedzać i tak dalej. Sposób, w jakim się to odbyło, był wyjątkowo przykry. Najgorszą rzeczą na świecie było podpisanie tych dokumentów. To była najbardziej rozdzierająca serce rzecz, jakiej doświadczyłam w swoim życiu" - powiedziała aktorka.

Aktorka chce mieć kontakt z córką

Hayden Panettiere dodała, że nie czuła wsparcia od ówczesnego partnera w walce z nałogami. Zaznaczyła, że pięściarz nie miał na uwadze dobra ich dziecka, tylko swoje.

"Pamiętam, jak Kliczko zadzwonił do mnie i powiedział, że Kaya chodzi i pyta inne kobiety, czy może nazywać je mamą. Mój oddech przyspieszył i serce stanęło mi w gardle, a on się śmiał. Myślał, że to zabawne, a dla mnie było to przerażające" - wyznała.

Aktorka dodała, że ojciec jej córki nie chce, aby ta miała z ośmiolatką jakikolwiek kontakt.

"Powiedziałam, że chcę natychmiast z nią porozmawiać. A on na to, że akurat poszła się bawić. (...) Próbowałam mu wyjaśnić, że ona przeżywa dramat, gdy nie ma mnie w pobliżu. Tłumaczyłam też, czym to może się skończyć w przyszłości" - mówiła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości