Sarsa zaskakuje nowym wizerunkiem i utworem. Pyta fanów o fryzurę

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Metamorfoza Marty "Sarsy" Markiewicz

Sarsa zaprasza fanów na muzyczną ucztę. Piosenkarka zapowiedziała nowy utwór i przy okazji zapytała obserwatorów na Instagramie, co sądzą o jej nowej fryzurze. Pamiętacie gwiazdę z rogami na głowie? Teraz wygląda zupełnie inaczej.

Sarsa to pseudonim artystyczny Marty Markiewicz, urodzonej w Słupsku piosenkarki, autorki tekstów i kompozytorki. Swoich sił próbowała w różnych muzycznych talent show. W 2015 roku rozbiła bank popularności, gdy wydała swój debiutancki singel "Naucz mnie". Piosenka od razu stała się przebojem i nie schodziła z radiowych list przebojów. Od tego spektakularnego debiutu nagrała wiele innych hitów, a w jej życiu prywatnym nadeszła rewolucja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Natasza Urbańska o przełomie w karierze i planach na przyszłość
Natasza Urbańska o przełomie w karierze i planach na przyszłość Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sarsa zapowiedziała nowy utwór. Jak zmienił się jej wizerunek?

Sarsa zaprasza na premierę jej najnowszej piosenki. Utwór nosi tytuł "Balet". Artystka nagrała go w duecie z raperem o pseudonimie Zdechły Osa. Skrywa się za nim Daniel Wójtowicz, kontrowersyjny artysta z Wrocławia. Typ jego muzyki kwalifikowany jest bardziej jako hip-hop. Sarsa poinformowała, że już 27 stycznia usłyszymy ich wspólny kawałek.

Poniżej zapowiedź utworu. W klipie możemy zobaczyć najnowszy wizerunek gwiazdy i jej proste włosy z grzywką.

"Nie mogę się doczekać" - piszą podekscytowani słuchacze Sarsy.

"Czekamy na tę współpracę bardzo" - komentują duet artystów.

Sarsa zapytała fanów, co ma zrobić ze swoimi niesfornymi włosami.

"Naturalność zawsze w cenie, zostawić" - radzą fani.

Sarsa o macierzyństwie. "To bardzo duża rewolucja"

Sarsa 21 stycznia 2021 urodziła swoje pierwsze dziecko – syna Leonarda, którego ojcem jest muzyk Paweł Smakulski.

"To bardzo duża rewolucja, ale z korzyścią. Nigdy bym sobie tego nie wyobrażała wcześniej, jak jeszcze nie byłam mamą, że wszystko się da pogodzić, ale faktycznie potrzebna jest pomoc i wsparcie. Ja na szczęście mam fajnego partnera, z którym spędzamy bardzo dużo czasu razem w pracy" - wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Piosenkarka łączy macierzyństwo z aktywnością zawodową. Kto jej w tym pomaga?

"Staram się też rozdzielać to z tego względu, że dla mojej higieny, takiej umysłowej, jest to, szczerze mówiąc, potrzebne. Ja nie zawsze potrafię się wyłączyć na scenie, wiedząc, że Lonik jest blisko. Dobrze się czuję, jak on jest zaopiekowany z babcią, ciocią i wtedy ja daję z siebie najwięcej na scenie" - dodała w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości