Gwiazdy

Michał Koterski i Marcela Leszczak myślą o drugim dziecku? "Jestem na to gotów"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Marcela Leszczak i Michał Koterski planują drugie dziecko?

Michał Koterski w ostatnim wywiadzie wyznał, że myślą z narzeczoną o powiększeniu rodziny. Para ma już pięcioletniego syna Fryderyka, a teraz jak się okazuje, chcieliby mieć drugie dziecko.

Michał Koterski i Marcela Leszczak są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Modelka i aktor poznali się w 2016 r. Już w 2017 r. para powitała na świecie syna Fryderyka, a w programie "Top Model" zakochani obwieścili swoje zaręczyny.

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Leszczak i Michał Koterski - historia miłości

Do ślubu jednak nie doszło, a aktor po kilku miesiącach wyprowadził się od swojej partnerki. Po niedługim czasie w 2019 r. Marcela Leszczak postanowiła dać drugą szansę ojcu swojego dziecka. Michał Koterski i Marcela Leszczak często mówili w mediach o swoim uczuciu i spokojnym życiu.

Niestety, ich sielanka i tym razem nie trwała długo, gdyż w 2021 r. w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Michał Koterski niedługo po tym opublikował w sieci kilka romantycznych zdjęć ze swoją nową partnerką — aktorką Dagmarą Bryzek.

Para poznała się na planie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Wybrali się nawet na wspólne wakacje, a o ich romansie rozpisywały się wszystkie media. Marcela Leszczak konsekwentnie nie komentowała nowego związku aktora.

Po kilku miesiącach w 2021 r. nastąpił jednak zwrot akcji. Michał Koterski rozstał się z Dagmarą Bryzek i postanowił już ostatecznie wrócić do modelki. Oświadczył się Marceli Leszczak drugi raz, a ta przyjęła oświadczyny ukochanego.

Marcela Leszczak i Michał Koterski są gotowi na drugie dziecko

Teraz w ostatnim wywiadzie Michał Koterski otworzył się na temat powiększenia rodziny. Powiedział, że jest gotowy na kolejne dziecko.

"Do niedawna Marcela nie chciała słyszeć o drugim dziecku, bo bardzo źle przechodziła ciążę z Frysiem, choć ja naciskałem, żebyśmy mieli drugie dziecko. Dziś to ona przebąkuje, że może jednak, że teraz jest dobry czas? I ja jestem na to gotów" - powiedział aktor w rozmowie z serwisem Party.

Michał Koterski dodał, że sam był jedynakiem, dlatego chciałby, aby jego syn miał rodzeństwo.

"Sam byłem jedynakiem, więc chętnie podarowałbym Frysiowi na gwiazdkę piękny prezent w postaci brata lub siostry" - powiedział.

17 października minęło 5 lat od narodzin synka Marceli Leszczak i Michała Koterskiego. Z tej okazji modelka udostępniła krótkie wideo, w którym streściła ostatnie lata swojego życia. Zaznaczyła również, że jej ciąża była zagrożona.

"Z Frysiem ciąża była zagrożona i pamiętam, jak ginekolog powiedziała mi, że nie wie, czy nie poronię. Przez wiele tygodni przyjmowałam leki podtrzymujące tę ciążę, a dziś czuję wdzięczność za tego małego człowieka, który rządzi mną jak nikt inny" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości