Gwiazdy

Michał Malitowski poznał Wołodymyra Zełenskiego. Przygotował dla niego choreografię

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Michał Malitowski wspiera Ukrainę

Michał Malitowski od ponad dwóch lat jest mężem Yuliyi Phillips, która ma ukraińskie korzenie. W programie "Dzień dobry TVN" małżeństwo powiedziało o tym, jak wspierają uchodźców z Ukrainy. Co ciekawe, Michał Malitowski już kilka lat temu poznał Wołodymyra Zełenskiego.

Michał Malitowski i Yuliya Philips są szczęśliwym małżeństwem od dwóch lat. Para poznała się i pobrała w Australii, a o swojej miłości często mówią w mediach. Żona tancerza pochodzi z Ukrainy. Yuliya Philips urodziła się i wychowała w Odessie, skąd wyjechała kiedy miała siedem lat. W wywiadach wspominała, że kocha swoją ojczyznę i chętnie ją odwiedza kiedy tylko może.

Żona Michała Malitowskiego o wojnie w Ukrainie

Ostatnio Michał Malitowski wraz z żoną udzielili wywiadu w programie "Dzień dobry TVN". W rozmowie z Kingą Burzyńską Yuliya Philips powiedziała, że wyprowadziła się z Ukrainy, ponieważ jej mama marzyła o lepszym życiu dla swoich córek.

"Chociaż odkąd skończyłam siedem lat mieszkam w Australii, to serce podpowiada mi, że Ukraina to mój kraj, a Odessa to moje miasto, mimo że mam australijski paszport" – zaznaczyła Yuliya Phillips.

W dalszej części rozmowy tancerka powiedziała, że jest bardzo zaniepokojona, ponieważ nie może skontaktować się ze swoją kuzynką, która została w Ukrainie.

"Mam kuzynkę w Ukrainie. Próbujemy się z nią skontaktować. Martwimy się, bo już bardzo długo nie odpowiada" - powiedziała.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Michał Malitowski o poznaniu Wołodymyra Zełenkiego

Yuliya Philips wyjaśniła, że nie była w stanie oglądać wiadomości donoszących o wojnie w Ukrainie. Powiedziała, że było to dla niej zbyt trudne.

"Michał chciał być na bieżąco, więc oglądał wiadomości, nie byłam w stanie na to patrzeć. Psychicznie było to nie do zniesienia. Nie wierzyłam, że coś takiego mogło się wydarzyć w 2022 roku" - dodała.

Co ciekawe, Michał Malitowski już kilka lat temu miał przyjemność poznać Wołodymyra Zełenskiego. Przygotował dla niego choreografię, kiedy brał udział w ukraińskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

"Musiał ostro się namęczyć, żeby te choreografie odtańczyć. Wtedy ja byłem jego bohaterem, teraz on jest moim" – stwierdził Michał Malitowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości