Michał Mikołajczak potwierdził związek z Edytą Zając. "Fotoreporterzy nas złapali"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Edyta Zając, Michał Mikołajczak

Michał Mikołajczak i Edyta Zając są parą! Aktor i modelka oficjalnie pojawili się na planie programu telewizyjnego, w którym gwiazdor "Na Wspólnej" bierze udział. "My się nigdy nie ukrywaliśmy" - powiedział Michał Mikołajczak.

Michał Mikołajczak jest aktorem, którego widzowie mogą oglądać m.in. w serialu "Na Wspólnej". Jakiś czas temu media obiegła plotka o tym, że gwiazdor związał się z modelką i byłą żoną Jakuba Rzeźniczaka. Związek z Edytą Zając miał jednak pozostać tajemnicą. Do czasu! Michał Mikołajczak potwierdził doniesienia.

Michał Mikołajczak potwierdził związek z Edytą Zając

Michał Mikołajczak w rozmowie z serwisem Jastrząb Post przyznał, że choć nie afiszował się nowym związkiem, jednocześnie nie trzymał go celowo w tajemnicy.

"Fotoreporterzy nas złapali. My się nigdy nie ukrywaliśmy. Nie uważam, że zaprezentowanie się oficjalnie światu, było czymś, co trzeba robić. Po prostu byliśmy razem, chłopaki zrobili nam zdjęcia i tyle" - przyznał Michał Mikołajczak.

Na planie programu fotoreporterzy przyłapali parę i zrobili jej kilka intymnych zdjęć. Nie ma wątpliwości, że parę łączy coś więcej.

Edyta Zając, Michał Mikołajczak
Michał Mikołajczak potwierdził związek z Edytą Zając Edyta Zając, Michał Mikołajczak Źródło: MWMEDIA
Edyta Zając, Michał Mikołajczak
Michał Mikołajczak potwierdził związek z Edytą Zając Edyta Zając, Michał Mikołajczak Źródło: MWMEDIA
"Top Model" - sezon 11. Zapowiedź
"Top Model" - sezon 11. Zapowiedź

Edyta Zając - kariera, życie prywatne

Edyta Zając jest polską modelką i osobowością medialną, której rozpoznawalność przyniósł udział w konkursach piękności oraz związek z piłkarzem, byłym reprezentantem Polski Jakubem Rzeźniczakiem. Para po kilku latach związku pobrała się w 2016 roku. Ślub odbył się w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. W 2019 roku gruchnęła wieść o rozstaniu małżonków, a plotki zostały ostatecznie potwierdzone rok później. Wówczas Edyta Zając przyznała, że rozwiodła się z partnerem.

"To jedyny mój komentarz odnośnie rozwodu. Rodzice nauczyli mnie szacunku do każdego i z tego powodu nie chciałabym poruszać tych kwestii. Uważam, że sprawy prywatne powinno się zostawiać dla siebie. A ludzi poznaje się po tym, jak kończą" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości