Krytyczny moment w programie "99 - gra o wszystko. VIP". "Królowa życia" osunęła się na podłogę

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 2
"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 2
Źródło: TTV
Izabela Macudzinska-Borowiak to jedna z uczestniczek programu "99 - gra o wszystko", w którym brała udział razem z mężem. "Królowa życia" odpadła w jednej z konkurencji, a to nie to najbardziej przeraziło innych uczestników. Chwilę po zakończeniu zadania osunęła się na podłogę.

"99 gra o wszystko" to program, w którym widzowie śledzą zmagania gwiazd stacji TTV w różnych konkurencjach. Niektóre z nich wymagają intelektu czy sprytu, ale są też takie, w których potrzeba jest sprawność fizyczna i zręczność. Przekonała się o tym Izabela Macudzinska-Borowiak.

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 2. Izabela Macudzinska-Borowiak straciła przytomność

W jednej z konkurencji uczestnicy musieli popisać się zręcznością i ułożyć domek z kart. Izabela Macudzinska-Borowiak podeszła do konkurencji z dużym stresem. Skupienie, zdenerwowanie oraz brak czasu na śniadanie spowodowały, że tuż po zakończeniu zadania "królowa życia" osunęła się z krzesła na podłogę. Z pomocą pośpieszyła jej Laluna oraz jej mąż Patryk. Po chwili na miejscu znaleźli się ratownicy medyczni, którzy udzielili kobiecie pomocy i przetransportowali na dalsze badanie.

"Mi się w głowie kręci. Pierwszy raz coś takiego robiłam. W głowie mi się kręci, bez kitu. Muszę usiąść" - powiedziała Izabela Macudzinska-Borowiak.

Partner celebrytki tłumaczył, że przyczyną zasłabnięcia uczestniczki był stres związany z programem oraz to, że jego ukochana przyjechała na plan bez śniadania.

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 2. Julia von Stein o mało nie zemdlała

Problemy ze zdrowiem miała też inna "królowa życia". Julia von Stein zestresowała się przy konkurencji z linami i o mało nie zemdlała.

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 2
"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 2
Źródło: Player
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 2. Kto odpadł?

Po pierwszym odcinku sześciu uczestników musiało się pożegnać z dalszą rywalizacją. Z programu odpadli Iza Zeiske, Mariusz Kozak, Mateusz "Big Boy" Borkowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz mama Laluny z "Królowych życia" Lidia Lirsz-Kasperska, Grzegorz Zawadzki z 4. sezonu "Kanapowców" i królowa życia Izabela Macudzinska-Borowiak.

"99 - Gra o wszystko. VIP" - zasady programu, kiedy i gdzie oglądać?

W każdym odcinku "99 - Gra o wszystko" zawodnicy mają do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. W konkurencji jest 99 tak jak zawodników. Wszyscy mają takie same szanse. Ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, odpadają kolejno z programu. Do finałowego, dwunastego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników.

Nowy sezon zadebiutował na antenie TTV 28 sierpnia. Odcinki są emitowane codziennie od niedzieli do piątku, a wielki finał odbędzie się 2 września.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości