Edyta Zając

Edyta Zając

Edyta Zając to polska modelka i osobowość medialna, która w randkowym show TVN7 - „True Love”, zadebiutowała w roli prowadzącej programu telewizyjnego. Wcześniej na pierwszych stronach gazet pojawiała się przede wszystkim dzięki międzynarodowej sławie w zawodzie modelki.

Edyta Zając – prowadząca „True Love”

Edyta Zając zadebiutowała w roli prowadzącej w randkowym show TVN 7 – „True Love. W tym programie, realizowanym przez kilka tygodni w luksusowej wakacyjnej posiadłości, zamieszkuje grupa singli. Każdy z nich miał szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz niemałe pieniądze. W czasie wakacyjnego pobytu uczestnicy randkowali, nawiązywali relacje, a wiarygodność ich rodzących się uczuć była regularnie poddawana najprawdziwszemu testowi – z użyciem wykrywacza kłamstw! Edyta Zając, jako osoba obdarzona niezwykłą empatią, nie raz okazała się ogromnym wsparciem dla uczestników programu.

Przed udziałem w „True Love”, widzowie TVN mogli oglądać zmagania Edyty Zając w piątej edycji programu „Agent – Gwiazdy.

Edyta Zając – wiek, wzrost, wymiary

Edyta Zając urodziła się w Łodzi, 20 czerwca 1988 roku. Edyta Zając ma obecnie 35 lat. Modelka, która obecnie przebywa pod opieką agencji Selective, może poszczycić się nienagannymi wymiarami – Edyta Zając ma 177 cm wzrostu, 84 cm w biuście, 62 w pasie i 89 cm w biodrach. Modelka nosi obuwie w rozmiarze 38.

Edyta Zając – kariera w modelingu

Edyta Zając swoją karierę zawodową rozpoczęła już w wieku piętnastu lat. Niezwykłą urodę modelki docenili nie tylko polscy, ale również światowej sławy projektanci, jak Roberto Cavalli czy Mary Katrantzu. Chodziła po wybiegach Mediolanu, Nowego Jorku czy Londynu. W Polsce mogliśmy zobaczyć Edytę Zając na wybiegach taki projektantów, jak Dawid Woliński, Łukasz Jemioł, Robert Kupisz czy duetu Paprocki&Brzozowski. Jednak to udział Edyty Zając w kampanii reklamowej perfum „Kenzo Flower”, przyniósł jej największy przełom w karierze w modelingu.

W Polsce jej nazwisko zyskało na popularności również dzięki udziałowi w konkursie Miss Polonia, w którym wystartowała w 2014 roku jako reprezentantka województwa łódzkiego.

Edyta Zając – partner, dzieci

Fanom piłki nożnej Edyta Zając dała się poznać żona byłego piłkarza reprezentacji Polski – Jakuba Rzeźniczaka. Para pobrała się w 2016 roku, a rozwiedli się 4 lata później.

Obecnie Edyta Zając jest związana z aktorem Michałem Mikołajczakiem, znanym widzom TVN z serialowych ról w „Prawie Agaty” czy „Na Wspólnej”.

Edyta Zając nie ma dzieci.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA