Michał Szpak chce chodzić z dzieckiem na imprezy. Zdradził, jakim będzie ojcem

Michał Szpak
Michał Szpak wyznał, że będzie chodził z dzieckiem na imprezy
Źródło: MWMEDIA
Michał Szpak w jednym z najnowszych wywiadów opowiedział o tym, jakim będzie ojcem. Artysta wyznał, że chciałby utrzymywać przyjacielskie relacje ze swoją przyszłą pociechą, a nawet... towarzyszyć jej podczas imprez.

Michał Szpak rozpoczął swoją karierę w 2011 roku, kiedy uczestniczył w przesłuchaniach do programu muzycznego "X Factor", emitowanego na kanale TVN. Zajął drugą pozycję, ustępując miejsca Gienkowi Losce. Od tamtej pory kontynuuje swój rozwój artystyczny, udowadniając, że warto być autentycznym, dążąc do spełnienia swoich marzeń.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

10032023_SZAFYGWIAZD_WEDZIKOWSKA_FACET
Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"

Michał Szpak zdradził, jakim będzie ojcem

Michał Szpak niezbyt często uchyla rąbka tajemnicy, co do swojego życia prywatnego. Tym razem jednak zrobił wyjątek i udzielił obszernego wywiadu serwisowi pudelek.pl. Gwiazdor w trakcie rozmowy zaskoczył wyznaniem, że jest tradycjonalistą. Jak mówi, lubi twarde reguły.

"Jestem dużym tradycjonalistą. Ta moja liberalna strona, którą mocno widać, jest tylko tym wizualnym aspektem. Wiadomo, że poglądy są liberalne, ale ogólnie wydaje mi się, że jestem konserwatystą. Po prostu lubię jakąś zasadę, lubię twarde reguły" - powiedział.

W dalszej części rozmowy Michał Szpak wyznał, jakim chciałby być ojcem dla swojej pociechy. Jego wyznanie z pewnością wiele osób zaskoczy. Artysta przyznał, że chciałby chodzić ze swoim dzieckiem na imprezy i być dla niego przede wszystkim przyjacielem.

"Na pewno pójdę z nim na każdy melanż, jaki będzie możliwy i będę jego przyjacielem, po prostu" - powiedział Michał Szpak.

Michał Szpak mówi o nietypowym sposobie przeżywania żałoby po stracie mamy

Niedawno Michał Szpak udzielił wywiadu portalowi pudelek.pl, gdzie poruszono temat między żałoby związanej ze śmiercią mamy artysty w 2015 roku. Gwiazdor przyznał, że był to niezmiernie trudny czas dla niego, podczas którego próbował zagłuszyć swoje emocje, uczęszczając na różne imprezy.

"Przechodziłem to w dość specyficzny sposób, pogrążając się w muzyce klubowej. Wychodziłem na imprezy od środy do niedzieli. To była forma mojego smutku. Nie chciałem być wtedy sam. To była forma zagłuszania bólu za wszelką cenę, bo był zbyt mocny" - zdradził.

W kolejnym fragmencie rozmowy poruszono kwestię życia uczuciowego Michała Szpaka. Artysta przyznał, że związanie się z nim może być trudne, gdyż często upiera się przy swoim. Niemniej jednak potrafi czasami pójść na kompromis.

"Myślę, że nie jest łatwo być ze mną w związku. Ja jestem osobą, która lubi postawić na swoim zdaniu. Ja potrafię pójść na kompromis, ale jednak mam mocną osobowość" - powiedział Michał Szpak.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości