Michał Szpak o żałobie po śmierci mamy. Przechodził ją w niestandardowy sposób

Michał Szpak
Michał Szpak opowiedział o żałobie po śmierci mamy
Źródło: MWMEDIA
Michał Szpak udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o żałobie, jaką kilka lat temu przeżywał w związku ze śmiercią ukochanej mamy. Artysta przy okazji uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

Kariera Michała Szpaka zaczęła się w 2011 roku, kiedy wziął udział w castingu do muzycznego talent show "X Factor" emitowanego na stacji TVN. Zdobył drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską. Od tego czasu nieprzerwanie się rozwija, pokazując, że w dążeniu do realizacji własnych marzeń warto być sobą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_23
Anna Karwan o nowym albumie. "Swobodnie" to muzyczny powrót do korzeni
Źródło: "Co za Tydzień"

Michał Szpak opowiedział o żałobie po zmarłej mamie

Michał Szpak był niedawno gościem wywiadu przeprowadzonego przez portal pudelek.pl. W trakcie rozmowy został poruszony temat żałoby, jaką przechodził artysta w związku ze śmiercią mamy w 2015 roku. Jak mówi, był to dla niego niezwykle ciężki czas. Gwiazdor, aby zagłuszyć swoje emocje, często chodził w tamtym okresie imprezy.

"Przechodziłem to w dość specyficzny sposób, pogrążając się w muzyce klubowej. Wychodziłem na imprezy od środy do niedzieli. To była forma mojego smutku. Nie chciałem być wtedy sam. To była forma zagłuszania bólu za wszelką cenę, bo był zbyt mocny" - powiedział.

W dalszej części rozmowy Michał Szpak został zapytany o swoje życie uczuciowe. Gwiazdor wyznał, że nie jest łatwo być z nim w związku, ponieważ lubi postawić na swoim. Mimo wszystko, gdy mu na kimś zależy, to artysta potrafi czasem pójść na kompromis.

"Myślę, że nie jest łatwo być ze mną w związku. Ja jestem osobą, która lubi postawić na swoim zdaniu. Ja potrafię pójść na kompromis, ale jednak mam mocną osobowość" - powiedział.

Michał Szpak o miłości i pragnieniu posiadania potomstwa

Swego czasu media często poruszały kwestię orientacji seksualnej Michała Szpaka. Artysta prywatnie bardzo wspiera społeczność LGBTQ+. W trakcie wywiadu udzielonego kilka miesięcy temu dla "Twojego Stylu" ponownie zaznaczył, że w jego życiu istnieje miejsce dla drugiej osoby, niezależnie od jej płci.

"Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą"- powiedział artysta.

Muzyk ujawnił również swoje marzenie o założeniu rodziny i posiadaniu potomka. Kontynuacja drzewa genealogicznego jest dla niego niezwykle istotna.

"Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości