Michał Wiśniewski wspomina dzieciństwo. "Swoich zdjęć mam jedynie około 20"

Michał Wiśniewski podczas gali
Michał Wiśniewski wzruszony studniówką córki
Źródło: MWmedia
Michał Wiśniewski za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie, dzięki któremu wielu osobom na twarzy pojawi się uśmiech. Niestety, sam piosenkarz nie posiada takich pamiątek. "Własne dzieciństwo pozostało jedynie w ułamkach wspomnień".

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedno z najgłośniejszych polskich nazwisk. Medialny rozgłos zyskał jako lider zespołu Ich Troje. Od lat jego życie uczuciowe wywołuje równie wielkie emocje. Liczne śluby, rozwody, związki. Choć dla wielu osób taki styl życia wydaje się niemożliwy, Michał Wiśniewski udowadnia, że z każdym można żyć w zgodzie i wzajemnie się szanować. 

Michał Wiśniewski - dzieciństwo

Historię życia Michała Wiśniewskiego znają niemal wszyscy. Artysta swoje dzieciństwo spędził w domu dziecka. W wywiadzie dla "Vivy!" powiedział, że jego rodzina nie była rozbita. Ona po prostu nie istniała. Gdy miał 7 lat zmarła jego mama, kilka lat później samobójstwo popełnił ojciec Michała Wiśniewskiego. Zaledwie dzień, po ich spotkaniu. 

Niedawno w mediach społecznościowych Michał Wiśniewski opublikował starą fotografię. Widnieją na niej dwie szczęśliwe dziewczynki. Podpis, który piosenkarz zamieścił pod fotką, wzbudził najwięcej emocji.

"Swoich zdjęć mam jedynie około 20. Chyba przesadziłem o połowę" - napisał.

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski - rodzina

"Czasami odkrywam takie perełki wśród odmętów kilkuset tysięcy zdjęć zrobionych przez siebie, nadesłanych czy udostępnionych przez lata. Wiem, że się powtarzam, ale do roku 1995 swoich zdjęć mam jedynie około 20. Chyba przesadziłem o połowę. Własne dzieciństwo  pozostało jedynie w ułamkach wspomnień" - napisał w poście na Instagramie Michał Wiśniewski. 

Życie piosenkarza z pewnością nie należało do łatwych. Mimo wszystkich przeciwności losu stara się być najlepszym rodzicem i żyć w zgodzie z całą swoją patchworkową rodziną.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: instagram.com/m_wisniewski1972/

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości