Michał Wiśniewski o sytuacji finansowej przed zaręczynami z Polą. "Musiałem trochę kombinować"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Nie stać było go na pierścionek zaręczynowy

Pola i Michał Wiśniewscy zdradzają coraz więcej szczegółów ze swojego życia prywatnego. Zdecydowali się opowiadać fanom o tym, jak rodził się ich związek, od momentu poznania aż do ślubu. Lider zespołu Ich Troje wspomina swoją kiepską sytuację finansową i to, że nie było go stać na pierścionek zaręczynowy.

Michał Wiśniewski jest osobą publiczną, której ciężko byłoby ukryć to, że miał poważne kłopoty finansowe. Ze swoją obecną żoną Polą zacząć spotykać się w 2019 roku. Chwilę wcześniej ogłosił upadłość. Jednak pragnął znów wziąć ślub. Poprosił ukochaną o rękę, ale nie odbyło się to w romantycznej scenerii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej Gąsienica o zaręczynach
Andrzej Gąsienica o zaręczynach Andrzej Gąsienica o zaręczynach

Michał Wiśniewski o zaręczynach z Polą

Małżeństwo prowadzi swój podcast w serwisie YouTube. W ostatnim odcinku poruszyli temat tego, czy warto się zaręczyć. Piosenkarz ma już na koncie osiem ślubów, bo z Mandaryną czy z Polą nie miał tylko jednej ceremonii.

"Byliśmy ze sobą 8 miesięcy, a mieszkaliśmy razem 5 miesięcy i to był ten moment, w którym pomyślałem sobie, że mnie jest dobrze, czuję się bezpiecznie, czuję się kochany, czuję się dobrze. Będąc w dresie i w crocsach postanowiłem zapytać Polę, czy zechciałaby zostać moją żoną" - przyznał Michał Wiśniewski.

Jego ukochana powiedziała, jak to wyglądało z jej perspektywy.

"Zapytać to za dużo powiedziane, podszedłeś do mnie i powiedziałeś, że to właściwie nie ma po co pytać, bo wszystko wiemy i dałeś mi pierścionek" - odparła.

Ja byłem na tzw. odbudowie, czyli po ogłoszeniu upadłości i miałem jeszcze 3 lata spłaty i praktycznie nie było mnie na ten pierścionek stać. Musiałem trochę kombinować, ale to moja tajemnica

Michał Wiśniewski poinformował o odejściu członka rodziny

Kilka dni temu Michał Wiśniewski zamieścił w sieci czarno-białe zdjęcie, na którym widzimy też jego synka. Muzyk poinformował o tym, że stracił członka rodziny, jakim był ich pies.

"Dziś odszedł po 10 latach członek naszej rodziny. Będziemy tęsknić Błyskuś..." - napisał na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości