Michał Wiśniewski zapytał dzieci, czy chciałaby mieć inne imiona. W jednym są zgodne

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski po raz kolejny został tatą. Za każdym razem imiona, które nadaje dzieciom, budzą wiele emocji. Wokalista zdradził, jak z tą pomysłowością czują się sami zainteresowani. Powiedział też, czy z okazji narodzin kolejnego syna do jego kolekcji dołączy nowy tatuaż.

Najmłodsze dziecko Michała Wiśniewskiego ma zaledwie tydzień. Wokalista został tatą po raz szósty, a wszystkie jego dzieci otrzymały imiona co najmniej niebanalne. Jak z tą pomysłowością taty latorośl lidera Ich Troje czuje się na co dzień?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Premiera filmu "Rój"
Premiera filmu "Rój" Kamery "Co za Tydzień" na uroczystej premierze filmu "Rój". Co się działo?

Michał Wiśniewski zdradził, czy zrobi tatuaż po narodzeniu syna

16 maja Pola i Michał Wiśniewscy przywitali na świecie nowego członka rodziny. Noël Cloé to ich drugie wspólne dziecko. Wokalista przekonuje, że dokładnie pamięta szczegóły narodzin każdej swojej pociechy. Rodzinną tradycją stały się już tatuaże, które dumny tata robi po narodzinach każdego malucha. Na przedramieniu wokalisty Ich Troje można odczytać inicjały i daty narodzin każdego potomka. Czy jest miejsce na najmłodszą pociechę piosenkarza?

"Zawsze! Literka się nie zgadza, będę musiał przerobić, ale jak najbardziej. Jest miejsce na wszystkie moje dzieci" - zapewnił Michał Wiśniewski w rozmowie z Plejadą.

Dalej artysta pochwalił się, że wszystkie jego dzieci są wyjątkowe, a moment ich narodzin — magiczny.

"Pamiętam każdego z nich datę urodzenia, godzinę i wszystkie imiona. Nawet te, które niektórym wydają się dziwne" - dodał w wywiadzie.

Wokalista słynie z oryginalności. Kolorowe włosy, przeważnie jaskrawo czerwone, charakterystyczna chrypa, a nawet styl ubierania to znaki rozpoznawcze Michała Wiśniewskiego. Do nich należą również imiona dzieci.

Imiona dzieci Michała Wiśniewskiego. Czy mają pretensje o to, jak się nazywają?

Ze związku z Martą Wiśniewską wokalista ma syna i córkę. Pierwsze imiona są bardzo ciekawe, a drugie już tradycyjne, po rodzicach. Xavier Michał i Fabienne Marta to pierwsze dzieci Michała Wiśniewskiego. Kolejnych doczekał się z Anną Świątczak. Córki Etiennette Anna i Vivienne Vienna również wyróżniały się w szkole. Obecna partnerka gwiazdora, Pola Wiśniewska urodziła mu dwóch synów: Falco Amadeusa i Noëla Cloé. Michał Wiśniewski nie przejmuje się opiniami na temat powyższych wyborów i nie zamierza kierować się czyimś gustem.

"Dla mnie, to jakby ktoś miałby mi dyktować, że mój syn ma się nazywać Kazimierz. Proszę, nie" - powiedział.

Michał Wiśniewski zdradził, czy starsze dzieci mają mu za złe, że wybrał dla nich tak zaskakujące imiona. Okazuje się, że mimo wielu krytycznych opinii nie mają zamiary niczego zmieniać.

"Czas pokazuje, że one nie mają do tego specjalnie pretensji. Bardzo często je pytam: 'Chciałabyś się nazywać inaczej?'. Odpowiadają, że nie" - zdradza wokalista.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości