Pola i Michał Wiśniewscy podali szczegóły drugiego ślubu. Data nie jest przypadkowa

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Pola i Michał Wiśniewscy chcą wziąć drugi ślub

Pola i Michał Wiśniewski planują drugi ślub. Piosenkarz i matka jego synka Falco zamierzają urządzić zaślubiny z prawdziwego zdarzenia. Ich pierwszy ślub odbył się w pandemii, jeszcze przed narodzinami ich dziecka. Teraz ukochana lidera Ich Troje może wybrać sobie piękną suknię ślubną. Poznajcie szczegóły.

Michał Wiśniewski jest zakochany po uszy w pięknej pani fotograf, która została jego piątą żoną. Piosenkarz niejednokrotnie stawał przed ołtarzem, a każdy jego ślub miał inny charakter. Najbardziej oryginalną ceremonię przeżył, gdy żenił się z Mandaryną niedaleko bieguna północnego w Kirunie. Dziś dużo się zmieniło, jeśli chodzi o jego gusta. Sprawdźcie, jakie wesele teraz mu się marzy.

Pola i Michał Wiśniewscy wezmą drugi ślub. Kiedy się odbędzie?

Pola i Michał Wiśniewscy pobrali się w kwietniu 2020 r. Uroczystość odbyła się w ogrodzie artysty w Magdalence. Zakochanym nie towarzyszyła w tej szczególnej chwili żadna rodzina. Nie było też innych gości.

"Czasami musi wystarczyć takie wesele. Dwoje gości, dobry gramofon oraz wymiana pocałunków i myśli. I tak było. Może mniej znaczy więcej? Ślub był przed porodem. My dokładnie w niecały rok po poznaniu się wzięliśmy ślub. To nie jest tak, że to było nieprzemyślane. Mieszkaliśmy ze sobą prawie rok..." - wyjaśnił w programie Izabeli Janachowskiej.

Małżeństwo udzieliło wywiadu dla "Party". Lider Ich Troje i jego żona pragną zorganizować jeszcze jedną uroczystość i tym razem uczcić swoją miłość w gronie bliskich. Mają już wyznaczoną konkretną datę. Powiedzą sobie sakramentalne "TAK" dokładnie w 50. urodziny Michała Wiśniewskiego, czyli 9 września.

"Z racji tego, że na nasz pandemiczny ślub nie mogliśmy zaprosić wszystkich gości, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli to nadrobić. Dlatego właśnie we wrześniu będziemy świętować 50. urodziny Michała, a przy okazji odnowimy przysięgę małżeńską i wyprawimy wesele" - wyznała Pola Wiśniewska w wywiadzie.

Drugi ślub Poli i Michała Wiśniewskich obędzie się w Zamku Ogrodzieniec (w tym samym, w którym odbyły się śluby uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"). Pola Wiśniewska zapowiedziała, że ma już projekt wymarzonej sukni ślubnej. Jak myślicie, zaskoczy swoją kreacją?

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć "Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film. Źródło: Co za Tydzień

Jak Michał Wiśniewski poznał piątą żonę? Historia miłości

W tym samym wywiadzie dla "Party" Michał Wiśniewski i jego żona opowiedzieli o początkach swojej znajomości. Para poznała się przez portal randkowy. Po kilku dniach rozmowy postanowili się w końcu spotkać. Co ciekawe, Michał Wiśniewski nie przyszedł na pierwszą randkę z Polą sam.

"Cóż, na naszej pierwszej randce Michał nie był sam, przyszedł z... przyzwoitką!" - skomentowała zachowanie partnera Pola Wiśniewska.

"I był nią mój serdeczny przyjaciel, wielki aktor Witold Dębicki [...] Poznaliśmy się w trudnym dla mnie momencie, po ogłoszeniu upadłości. Nie byłem wymarzoną partią do wzięcia, a tym bardziej do zamążpójścia" - dodał piosenkarz.

Mimo to pierwsze spotkanie przyszłych małżonków okazało się dla obojga bardzo udane. Gwiazdor wspomina, że czuł się dziwnie, bo jego wybranka nie miała pojęcia, czym się zajmuje. Nie kojarzyła go z zespołu.

"Nie do końca wiedziałem, jak się odnaleźć, bo oprócz tego, że była to moja pierwsza prawdziwa randka w życiu, ja kompletnie trzeźwy, bo wtedy już nie piłem, to jeszcze ta druga osoba nie znała ani jednej mojej piosenki, nigdy nie była na żadnym moim koncercie i ledwo kojarzyła moją twarz. I to okazało się zbawcze!" - opowiedział Michał Wiśniewski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości