Gwiazdy

Michał Wiśniewski o chorobie. "Zaczęło mi to atakować twarz"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
dziendobry.tvn.pl
Michał Wiśniewski opowiedział o swoich codziennych zmaganiach z nierównym przeciwnikiem - chorobą.

Michał Wiśniewski już w pierwszych chwilach swojej obecności w show-biznesie otrzymał miano skandalisty. Charakterystyczny kolor włosów, wyzywające stroje, śluby i zmagania z trudami dziecięcych lat. Wokalista, choć od dłuższego czasu wiedzie ustatkowane życie u boku żony, wyznał, że musi mierzyć się jeszcze z jednym, niezwykle trudnym przeciwnikiem - chorobą.

Lider grupy "Ich Troje" w rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedział o schorzeniu, które znacząco wpływa na jego życie. Niestety, objawy nasiliły się przez tryb życia, jaki prowadził wokalista przez wiele lat. 

"Alkoholikiem i bankrutem zostanę już na zawsze" - powiedział Michał Wiśniewski w wywiadzie.

Michał Wiśniewski szczerze o chorobie

Michał Wiśniewski w szczerym wywiadzie przyznał, że choroba, z którą się zmaga, znacząco wpływa na jego komfort życia. Wszystko przez stan zapalny widoczny na jego ciele. Wokalista od lat walczy bowiem z łuszczycą. 

"Stres i alkohol to są dwie rzeczy, które wspierają i są najlepszym pokarmem dla łuszczycy. Dochodziłem do tego, że już praktycznie nie miałem paznokci (...) Robiąc cykl programów w telewizji, dziewczyny mi nakładały paznokcie. To wyglądało fatalnie, a pod koniec zaczęło mi to atakować twarz" - powiedział Michał Wiśniewski. 

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem Anna Świątczak o relacji z mężem

Michał Wiśniewski cierpi na łuszczycę

Wokalista opowiedział o swojej codzienności w obliczu choroby. Michał Wiśniewski wyznał, że leczył się na alkoholizm, jednak od 6 lat radzi sobie z nałogiem. Niestety, wieloletnie kłopoty z nadmierną ilością używek sprawiły, że problemy skórne znacznie się nasiliły i konsekwencje te odczuwane są nawet po latach trzeźwości. 

"Nie piję już dokładnie szósty rok, upadłość też mam już za sobą, ale to jest tak, że alkoholikiem i bankrutem zostanę już na zawsze. (...) Jeszcze muszę na starość zbudować sobie dom, bo ten straciłem, ale to wszystko w swoim czasie" - wyznał muzyk.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTA

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości