Michał Żebrowski dopiero teraz zdradził, jak nazwał córkę. "Niech padnie to imię wreszcie"

Michał Żebrowski zdradził imię córki
Michał Żebrowski zdradził imię córki
Źródło: MWMEDIA
Michał i Aleksandra Żebrowscy 9 miesięcy temu zostali rodzicami dziewczynki. To była ich czwarta pociecha. Gwiazdorska para nie zdradziła jednak imienia córki. W końcu aktor zdecydował się powiedzieć, jak nazywa się jego córeczka. Czy otrzymała tak tradycyjne imię jak jej bracia: Franek, Henio i Feliks?

Michał Żebrowski pod koniec lipca 2022 po raz pierwszy doczekał się córki. Wcześniej wychowywał trzech synów, których sprowadziła na świat jego żona Aleksandra Żebrowska. 13 lat temu na świat przyszedł Franciszek, 10 lat temu dołączył do niego Henryk, a w sierpniu 2020 Feliks. Jak ma na imię czwarte dziecko aktora?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marieta Żukowska o przyszłości córki. "Jest bardzo zdolna"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Żebrowski zdradził imię córki

Czwarte dziecko Michała i Aleksandry Żebrowskich urodziło się 30 lipca 2022. Fani czekali na to, aż aktor i jego żona ujawnią płeć dziecka i zdradzą jego imię. Oboje milczeli w tej sprawie. To, że powitali na świecie dziewczynkę, tak naprawdę wyjawili pracownicy Oli Żebrowskiej, którzy napisali jej gratulacje z okazji narodzin córki. Michał Żebrowski został poproszony przez dziennikarza "Faktu" o zdradzenie imienia pociechy. Wtedy odpowiedział w żartobliwym tonie.

"Trwają narady, ale najprawdopodobniej Inflacja, pozdrawiam, MŻ" - tak odpisał dziennikarzowi.

Aktor i jego ukochana zdążyli już kilka razy pokazać swoją córeczkę, ale nadal nie zaspokoili ciekawości Internautów. Informację o tym, jak ma na imię córka Michała Żebrowskiego, uzyskała Monika Olejnik. Dziennikarka zaprosiła artystę do swojego programu "Monika Olejnik. Otwarcie" i zażartowała, że jej rozmówca ma piątkę dzieci, wliczając w to również Teatr 6. piętro. Michał Żebrowski pierwszy raz wspomniał o imieniu córeczki.

"Wymienię po kolei: Franek, Henio, Feliks, Łucja. Niech padnie to imię wreszcie. No i Teatr 6. piętro" - zdradził w końcu aktor.

Aleksandra Żebrowska dodaje otuchy innym matkom

Aleksandra Żebrowska jest już kojarzona z przełamywaniem tematów tabu w mediach społecznościowych. Żona aktora publikuje zdjęcia, które często pokazują jej codzienność jako mamy czwórki dzieci. Nie brakuje też takich kadrów, które wywołują kontrowersje i nieprzychylne komentarze Internautów. Tak właśnie było, gdy opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak korzysta z toalety z dzieckiem przy piersi. Natychmiast otrzymała sporo skrajnych opinii. Jedni doceniają jej wpisy, inni się nim sprzeciwiają. Niedawno Ola Żebrowska zwróciła się do fanów i wyjaśniła, dlaczego pokazuje swoją codzienność, nawet te najbardziej intymną.

"Po co to komu? By dodawać otuchy innym mamom, które mają podobnie, a czują się w tym osamotnione, wydaje im się, że z niczym sobie nie radzą, że bycie mamą im nie wychodzi, że nie miało tak wyglądać, że coś robią nie tak, skoro nawet do kibla chodzą z dzieckiem na rękach, bo przecież nikomu innemu się to nie przytrafia. Chodzenie do toalety z dzieckiem na rękach się przytrafia i jest ok! Nie jest to wymarzony scenariusz - przynajmniej nie dla mamy - ale niestety, zdarza się nawet najlepszym" - skomentowała na Instagramie.

"Oburzenie tych ludzi mówi tylko o poziomie naszego społeczeństwa. Dulszczyzna" - skwitowała aktorka Aleksandra Domańska, która sama jest mamą.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości