Wydarzenia

Ralph Kamiński o nowej płycie i babci. "Chciałbym dać jej nieśmiertelność"

Wydarzenia

Autor:
Dagmara
Olszewska
Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii

Ralph Kamiński zaprosił fanów na festiwal muzyczny w Karkonoszach. "Bal u Rafała" to niezwykłe widowisko zorganizowane na terenie wioski Lapońskiej w Borowicach. "Dziś była tu z nami ogromnie otwarta publiczność, bardzo różnorodna. Każdy z innej bajki i ja ich na chwilę zaprosiłem do swojej". 

Ralph Kamiński wraz z muzykami z zespołu "My Best Band In The World" stworzyli wielkie, bajkowe widowisko. Koncert odbył się w otoczeniu przyrody, a publiczność mogła cieszyć się kameralną atmosferą przedsięwzięcia. 

Ralph Kamiński o "Balu u Rafała"

Festiwal organizowany w Karkonoszach to wydarzenie dla osób pełnych pasji, żyjących na 100% swoimi wyrobami artystycznymi. Koncerty w kameralnym gronie organizowane są na łonie natury w wyjątkowo fińskiej scenerii. 

- Tęsknota za wolnością, za byciem sobą i życiem po swojemu. To jest bal w środku. Każdy z nas ma swój bal - powiedział Ralph Kamiński o karkonoskim przedsięwzięciu. 

- Na takim spotkaniu jak to w Borowicach, gdzie jest las, przypominają mi się moje wakacje w Szwecji. Czuję to powietrze, rozleniwienie w dobrym tego słowa znaczeniu. Czuję to spotkanie z fanami i bliższe poznanie się - powiedział wokalista. 

Festiwal w Karkonoszach - Ralph Kamiński 

Poza tańcem, który dominował podczas występu, była także chwila na refleksję nad czasem dzieciństwa. Najnowszy singiel artysty i tytułowa "Krystyna" to babcia Ralpha Kamińskiego. Wokalista opowiedział, że swoim przedsięwzięciem chciał podarować babci i najbliższym "nieśmiertelność".

"Chciałbym wystawić jej pomnik za życia. Dać jej nieśmiertelność. Dając komuś piosenkę czy teledysk dajemy trochę właśnie tej nieśmiertelności. Więc nadałem jej mojej babci, mojemu domowi rodzinnemu i osobom, z którymi mi się ta okolica bardzo kojarzy. (...) Dziś była tu z nami ogromnie otwarta publiczność, bardzo różnorodna. Każdy z innej bajki i ja ich na chwilę zaprosiłem do swojej, czyli na "Bal u Rafała'" - wyznał artysta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości