Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem. Tak świętuje jego urodziny

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Źródło: MWMEDIA
Mało kto wie, że Mikołaj Roznerski jest ojcem 13-letniego Antoniego. Aktor nie mówi w mediach o życiu prywatnym, dlatego jego ostatni post na Instagramie wywołał tak wielkie poruszenie. Gwiazdor pokazał zdjęcie z synem z okazji jego urodzin.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Na Instagramie obserwuje go już ponad pół miliona internautów, którzy bacznie śledzą każdy jego krok. Aktor jednak nie mówi w mediach o życiu prywatnym.

Resztę artykuł przeczytasz pod materiałem wideo:

Co Za Tydzień. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Aktorzy na premierze
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mikołaj Roznerski pokazał, jak świętuje walentynki

W 2021 r. po kilku latach związku Mikołaj Roznerski rozstał się z aktorką Adrianą Kalską, która potwierdziła smutne doniesienia na początku 2022 r., wydając oświadczenie na Instagramie. Od tego czasu aktor nie komentuje spraw sercowych i nie udziela na ten temat komentarzy, a o jego nowym związku wiadomo niewiele.

Kiedy związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej wyszedł na jaw, paparazzi nie dawali im spokoju, a dodatkowo fanów ciekawił ten wątek, ponieważ wówczas grali parę w jednym z polskich seriali. Po rozstaniu oboje odsunęli się od mediów społecznościowych i publikują tam posty związane głównie z ich pracą.

Zanim jednak Mikołaj Roznerski zdobył popularność, był w związku z Martą Juras, z którą w 2011 r. doczekał się synka Antoniego. Aktor nie pokazywał syna w mediach społecznościowych, ani nie zabierał głosu w wywiadach na jego temat.

Teraz jednak Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie zdjęcie synkiem, a wszystko z okazji jego 13. urodzin.

"To było 13 lat temu... Miłość od pierwszego wejrzenia...?" - napisał.

Mikołaj Roznerski — związki

Niedługo po rozstaniu Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską w mediach zaczęły pojawiać się plotki o rzekomym romansie aktora z Anną Głogowską, tancerką, byłą partnerką Piotra Gąsowskiego. Na początku domniemana para nie komentowała tych doniesień, jednak z czasem Anna Głogowska zdecydowała się zabrać głos.

Przed świętami Bożego Narodzenia w 2022 r. tancerka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim obecnym partnerem i tym samym ucięła domysły o jej relacji z Mikołajem Roznerskim. Niedługo później na jednej z popularnych aplikacji randkowych pojawił się profil aktora.

Fani zastanawiali się, czy Mikołaj Roznerski postanowił szukać miłości w sieci, jednak aktor szybko zareagował na te doniesienia, informując, że ktoś skradł jego wizerunek.

Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami
Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami
Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami
Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami
Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami
Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości