Mikołaj Roznerski szczerze na temat relacji z kobietami. Czy uznaje seks na pierwszej randce?

Autor:
Norbert
Żyła
Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski udzielił ostatnio wywiadu, w którym został poruszony temat relacji damsko-męskich. 40-letni aktor powiedział, co myśli na temat seksu na pierwszej randce. Zdradził także, czy aktualnie randkuje.

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej popularnych młodych aktorów. Gwiazdora obserwuje ponad pół miliona fanów na Instagramie. Chociaż amant polskiego kina zwykle nie dzieli się w mediach informacjami na temat swojego życia prywatnego, to tym razem postanowił zrobić wyjątek.

Resztę artykułu pzreczytasz pod materiałem wideo:

Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?
Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?

Mikołaj Roznerski o współczenych relacjach damsko-męskich

Mikołaj Roznerski w podcaście Edyty Folwarskiej "Bez tabu" opowiedział o swoim spostrzeżeniu dotyczącym współczesnych relacji damsko-męskich. Aktor stwierdził, że obecnie łatwiej jest znaleźć kogoś, z kim będziemy uprawiać tylko seks, niż osobę, z którą zbudujemy długotrwałą, pełną uczucia relację.

Gwiazdor podczas rozmowy z dziennikarką zauważył również, że relacjach damsko-męskich często brakuje intymności. Przy okazji wspomniał o roli Internetu, który jest pełen golizny, nagości i prowokacji, dodając, że sam nie ocenia tego negatywnie.

"Łatwiej jest spotkać kogoś, z kim będziesz tylko uprawiać seks, niż w tym kimś się po prostu zakochać i zbudować jakąś relację twardszą. Naprawdę, łatwiej. Mam wrażenie, że ludzie są tak otwarci na siebie, że aż za bardzo otwarci. Nie ma żadnej tajemnicy. Internet przepełniony jest golizną, nagością, prowokującymi pokusami, które są bardzo dostępne. Ja tego źle nie oceniam. Mnie to po prostu nie dotyczy, ja żyję w innym świecie" - powiedział.

Mikołaj Roznerski na temat seksu na pierwszej randce

W dalszej części rozmowy dziennikarka zapytała aktora, co myśli na temat seksu na pierwszej randce. Mikołaj Roznerski zaskoczył swoją odpowiedzią. Jak sam mówi, ten temat go nie dotyczy, gdyż sam nie randkuje. Dał jednak rady kobietom, które pokładają nadzieje na stałą relację z obiektem swoich westchnień.

"Nie wiem, bo ja nie randkuję. Powiem szczerze, tak z męskiego punktu widzenia, jak pójdziesz z facetem do łóżka na pierwszej randce, to na pewno się już nie odezwie. Dostał wszystko, czego chciał. No, chyba że przypomni sobie, że fajnie było, to jeszcze się odezwie na jeszcze jeden raz" - stwierdził.

Aktor poruszył temat mężczyzn, którzy szukają partnerek na jedną noc, aby zaspokoić swoje potrzeby seksualne, oraz tych, którzy pragną nawiązać relacje, które mogą prowadzić do miłości. Mikołaj Roznerski napomniał o swoich wcześniejszych doświadczeniach w relacjach damsko-męskich.

"Jeżeli facet szuka kogoś, przepraszam, żeby wyrwać na jedną noc, to to zrobi. Ma potrzebę zaspokoić swoją seksualną potrzebę. A jeśli szuka kogoś, żeby spróbować coś, nawiązać jakąś relację, która może doprowadzi do miłości, to też tak będzie, też znajdzie, sam rozegra. Więc jeśli ty się otworzysz przed tym facetem na pierwszej randce, to ja już wiem: "No dobra, grzech odmówić, ale wiem, że już nie zadzwonię". I to byłbym ja jakieś sześć lat temu. A dziś bym już nie doprowadził do tego, żebyś się otworzyła na pierwszej randce" - wspomina aktor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości