Mila Kunis i Ashton Kutcher nie pozostawią majątku dzieciom. Przeznaczą go na cele charytatywne

Ashton Kutcher, Mila Kunis
Mila Kunis i Ashton Kutcher nie pozostawią majątku dzieciom
Źródło: Getty Images
Ashton Kutcher w jednym z najnowszych wywiadów zaskoczył opinię publiczną swoim wyznaniem. Jak wyjawił aktor, wraz z żoną Milą Kunis nie mają w planach pozostawienia majątku swoim dzieciom. Ten zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się ponad 20 lat temu na planie serialu "Różowe lata 70.". Aktorka miała wtedy zaledwie 15 lat, Ashton był od niej o 5 lat starszy. Wiele lat później między nimi zaiskrzyło, a w 2015 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Małżeństwo ma dwoje dzieci 4-letniego syna o imieniu Dimitri i 6-letnią córkę Wyatt Isabelle.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mila Kunis i Ashton Kutcher nie chcą pozostawić majątku dzieciom

Ashton Kutcher wystąpił niedawno w podcaście, którego gospodarzem jest Dax Shepard. W trakcie rozmowy został poruszony temat dzieci, które wychowuje wspólnie ze swoją małżonką Milą Kunis. Aktor zaskoczył prowadzącego swoim wyznaniem. Okazuje się, że wraz z żoną mają nietypowe jak na Hollywood zasady związane z opieką nad dziećmi i ich przyszłym dziedziczeniem spadku po sławnych rodzicach.

Pociechy Ashtona Kutchera i Mili Kunis nie mogą liczyć na wycenianą na 275 milionów fortunę po rodzicach, gdyż aktorska para po swojej śmierci zamierza przeznaczyć ją na cele charytatywne. Media spekulują, że ma to związek z ruchem "nepo babies", który ukazywał, jak ogromna część Hollywood zawdzięcza swoją karierę w branży rodzinie.

Szacuje się, że wspomnianego ogromnego majątku Ashton Kutcher i Mila Kunis dorobili się, inwestując w wiele znanych marek m.in. w Uber, Spotify, Skype, Shazam czy Soundcloud. Magazyn "Forbes" wyliczył niedawno, że dzięki trafnym inwestycjom para pomnożyła swój majątek ośmiokrotnie i to zaledwie w ciągu 6 lat.

Mila Kunis i Ashton Kutcher - historia miłości

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się na planie "Różowych lat 70.", ale ich uczucie do siebie narodziło się wiele lat później. W międzyczasie aktorka była w romantycznej relacji z Macaulayem Culkinem, odtwórcą tytułowej roli w filmie "Kevin sam w domu".  Ich reakcja nie należała do najłatwiejszych, gdyż aktor miał problemy z używkami. W tym czasie Ashton Kutcher był w związku małżeńskim z 16 lat starszą Demi Moore. Para jednak ostatecznie rozwiodła się w 2011 roku z powodu licznych zdrad aktora.

Mila Kunis i Ashton Kutcher wpadli na siebie ponownie podczas gali wręczenia Złotych Globów. Spędzili na rozmowie cały wieczór, podczas którego między nimi zaiskrzyło. Od tamtej aktorzy byli nierozłączni. Co ciekawe mimo to nie chcieli się angażować i określać jako para.

W 2014 oku paparazzi dostrzegli na palcu aktorki pierścionek z brylantem, którego wartość była szacowana na 260 tys. dolarów. Wkrótce potem para potwierdziła zaręczyny. 1 października 2014 r. przyszła na świat ich córka Wyatt Isabelle. Rok później wzięli ślub, a pod koniec listopada 2016 r. para aktorów powitała na świecie syna, któremu dali na imię Dimitri.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości