Misiek Koterski szczerze o związku z Marcelą Leszczak. "Mieszkamy osobno"

Misiek Koterski i jego partnerka Marcela Leszczak mieszkają osobno
Misiek Koterski i jego partnerka Marcela Leszczak mieszkają osobno
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Misiek Koterski w najnowszym wywiadzie opowiedział o związku z matką swojego syna, Marcelą Leszczak. Para ma za sobą wiele rozstań i powrotów, a sam aktor nie ukrywa, że dopiero niedawno zaczął doceniać rolę, jaką modelka odegrała w jego życiu. "Podporządkowała swoje życie pod moje marzenia i moje spełnienie, a mnie się wydawało, że ona nic nie robi" - powiedział i przyznał, że razem z ukochaną poszedł na terapię.

Misiek Koterski ma za sobą wielką przemianę. Aktor w przeszłości prowadził bardzo imprezowy tryb życia i nie ukrywa, że nadużywał alkoholu i narkotyków. W pewnym momencie się jednak opamiętał i postanowił zmienić swoje postępowanie. Wówczas w jego życiu pojawiła się modelka Marcela Leszczak, z którą gwiazdor doczekał się syna Fryderyka. Misiek Koterski wielokrotnie z dumną podkreślał, że jego potomek jest pierwszym z rodziny Koterskich, który urodził się, mając ojca wolnego od nałogów. Mimo to związek aktora i celebrytki był bardzo burzliwy. Para najpierw się zaręczyła, potem rozstała, potem znów zeszła i ponownie zaręczyła.

czt_elvispremiera_krupinska-zwiazek
Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Misiek Koterski czule o Marceli Leszczak. "Przez długi czas nie doceniałem jej roli"

Misiek Koterski otworzył się na temat związku z Marcelą Leszczak w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Wprost". Aktor przyznał, że bardzo długo nie doceniał poświęcenia swojej partnerki.

"Przez długi czas nie doceniałem roli, jaką Marcela pełni w moim życiu. Kiedy urodził się nasz syn, Marcela przejęła całkowicie kwestię wychowania, podporządkowała swoje życie pod moje marzenia i moje spełnienie, a mnie się wydawało, że ona nic nie robi, ja z kolei robię 'takie' wielkie rzeczy, gram główne role w filmach" - powiedział.

Misiek Koterski jest zadania, że Marcela Leszczak pomogła mu w osiągnięciu sukcesu.

"Za każdym mężczyzną sukcesu stoi kobieta. Prawdziwa kobieta cię stworzy, a niewłaściwa złamie" - dodał. 

Para, chociaż wychowuje wspólnie syna, ustaliła bardzo nietypowe zasady swojego związku. Okazuje się bowiem, że zakochani... mieszkają osobno.

"Staramy się rozwiązywać problemy na bieżąco, chodzimy na terapię i nie jest też tajemnicą to, że mieszkamy osobno. Tak sobie założyliśmy, chcemy zacząć wszystko naprawdę od początku, jak należy. Czy to się uda? Nie wiem. Czy to jest przepis na związek? Czas pokaże" - zastanawiał się Misiek Koterski.

Misiek Koterski o podziale ról w związku z Marcelą Leszczak. "U nas ja rządzę"

Misiek Koterski i Marcela Leszczak starają się budować swoją rodzinę na podstawie tradycyjnych wzorców. Niedawno w rozmowie z Pudelkiem para opowiedziała o podziale ról, jaki panuje w ich domu.

"U nas jest tradycyjny podział ról w związku, taki jak kiedyś było, tak u nas jest" - mówiła Marcela Leszczak.

Misiek Koterski wtrącił się w wypowiedź ukochanej.

"U nas ja rządzę, ale wydaje się, że ona rządzi" - śmiał się aktor.

Warto podkreślić, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak udzielili tego wywiadu podczas premiery filmu, w którym zagrał aktor. W trakcie kręcenia zdjęć do produkcji para nie była już razem, a sam Misiek Koterski nawiązał wówczas płomienny romans z koleżanką z planu, Dagmarą Bryzek. Cała trójka spotkała się na uroczystym evencie i starała się zachować "pokerową twarz".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości