Gwiazdy

Dominika Gwit o porodzie. "Nie wiem, czy nastąpi w terminie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dominika Gwit nie urodzi w terminie

Dominika Gwit w najnowszym wywiadzie powiedziała o kulisach ciąży. Aktorka wyznała, że nie wie, czy poród odbędzie się w terminie. Wyjaśniła również powody zmartwienia.

Widzowie pokochali Dominikę Gwit w serialu TVN "Przepis na życia". Przyjaciółka córki głównej bohaterki szybko pobiła ich serca, a fani z uwagą zaczęli śledzić jej życie prywatne. Dominika Gwit w 2016 r. poznała miłość swojego życia.

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominika Gwit o terminie porodu

Podczas premiery spektaklu "2 " w Teatrze Hugonówka w Konstancinie aktorka poznała Wojciecha Dunaszewskiego, montażystę telewizyjnego. Uczucie między tym dwojgiem pojawiło się bardzo szybko, bo już w 2017 r. para zaręczyła się.

W 2018 r. zakochani wzięli ślub. Od tego czasu aktorka gra głównie w teatrze i spełnia się jako szczęśliwa żona. Kilka tygodni temu Dominika Gwit zdecydowała się podzielić z fanami wyjątkową informacją. Okazało się, że wraz z mężem oczekują pierwszego dziecka.

Od tej pory przyszła mama często dzieli się z internautami swoimi doświadczeniami w ciąży i chętnie o nich opowiada. Dominika Gwit jakiś czas temu zdradziła również płeć dziecka. Okazało się, że aktorka spodziewa się synka.

Dominika Gwit nie urodzi w przewidywanym terminie?

Ostatnio jeden z internautów zapytał aktorkę, kiedy ma przewidywany termin porodu. Dominika Gwit odpowiedziała, że jej synek urodzi się w zimie, na początku 2023 r. Teraz jednak w rozmowie z "Vivą!", aktorka wyznała, że nie jest pewna tego terminu.

"Nie zdradzam publicznie terminu porodu, ale jeszcze mam trochę czasu. Zresztą nie wiem, czy ten poród nastąpi w terminie, ponieważ mam wiele chorób współistniejących. Nie wiadomo więc, co będzie. W każdym razie czekamy z mężem z utęsknieniem na zostanie rodzicami" - powiedziała aktorka.

Dalej Dominika Gwit wyjaśniła, z czym się zmaga.

"Z zespołem metabolicznym urodziłam się i z nim umrę. To zespół wielu autoimmunologicznych chorób, które niszczą organizm. Na szczęście mam fantastycznych lekarzy, leczę się i moje wyniki badań są bardzo dobre" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości