Monika Dryl otworzyła się na temat rozstania. "Sprawa jest już dawno nieaktualna" 

Monika Dryl wypowiedziała się na temat rozstania z partnerem
Monika Dryl wypowiedziała się na temat rozstania z partnerem
Źródło: MWMEDIA
Monika Dryl niezbyt często udziela się w mediach na temat swojego życia prywatnego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i odpowiedziała na plotki dotyczące jej rozstania. Wypowiedź gwiazdy zaskakuje.

Monika Dryl jest aktorką oraz piosenkarką, która ma na swoim koncie prestiżowe nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. Widzowie mogli ją podziwiać w wielu hitowych serialach, na deskach Teatru Narodowego oraz muzyce i dubbingu. W życiu prywatnym gwiazda jest mamą nastoletniego syna.

Reszta artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Monika Dryl zdementowała plotki

Monika Dryl niewiele mówi w mediach na temat swojego życia prywatnego. Oprócz jej sukcesów zawodowych wiadomo, że od 2009 roku jest mamą. Do niedawna mówiło się również, że gwiazda jest żoną Pawła Kwiatkowskiego, współwłaściciela agencji marketingu oraz jednej z warszawskich restauracji. Jednak według artykułów z prasy małżeństwo gwiazdy należy już do przeszłości.

Według doniesień "znajomej pary", które opublikował magazyn "Rewia", Monika Dryl niedawno miała się rozstać z mężem z powodu wypalenia w reakcji oraz narastających napięć. Tymczasem serwis Plejada postanowił skontaktować się z aktorką, aby wypytać o szczegóły wspomnianego rozstania. Odpowiedź gwiazdy z pewnością wiele osób zaskoczy.

"Po pierwsze nie rozwiodłam, bo nigdy nie byłam w związku małżeńskim, a po drugie rozstałam się prawie cztery lata temu, więc sprawa już dawno nieaktualna" - powiedziała gwiazda, zaskakując swoim wyznaniem.

Monika Dryl wychodząc ze studia "Dzień Dobry TVN"
Monika Dryl wychodząc ze studia "Dzień Dobry TVN"
Źródło: MWMEDIA

Monika Dryl opowiedziała o swojej opiece nad psami w "Dzień Dobry TVN"

Monika Dryl była niedawno gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie wypowiedziała się na temat swojej miłości do zwierząt, a konkretnie swoich psów. Gwiazda jest właścicielką piesków: Dżerosława i Gilberta. Pierwszy z pupili trafił do aktorki z Ukrainy, drugi zaś został przygarnięty ze schroniska. Program dotyczył tego, jak zapanować nad nadpobudliwymi pupilami.

"Wzięłam go jako psa zlęknionego, cichego, niedbającego o swoje potrzeby. Wszystkiego się nauczył, jak pies powinien się zachowywać, czyli, że można drapać, że można biegać, można szczekać. On się nie potrafił bawić z innymi psami, on nie wiedział, o co chodzi innym psom. Nauczył się po roku mieszkania z nami, [...] kolega tak się rozochocił, że teraz biega za wszystkim" - powiedziała gwiazda w studiu telewizji śniadaniowej.

Widać, że Monia Dryl kocha zwierzęta, a opieka nad nimi sprawia jej ogromną satysfakcję. Gwiazda nie jest również obojętna na ich los, o czym świadczy to, że swoich pupili przygarnęła z Ukrainy oraz ze schroniska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości