Klaudia Nieścior pojawiła się na swoich urodzinach w zupełnie nowym wydaniu. Jest nie do poznania

Klaudia Nieścior pokazała nową fryzurę. Jest nie do poznania
Klaudia Nieścior pokazała nową fryzurę. Jest nie do poznania
Źródło: X-NEWS
Klaudia Nieścior wygrała 11. sezon "Top Model". Życie dziewczyny bardzo się zmieniło. Przeszła ona wewnętrzną przemianę, ale metamorfozie uległ też jej wizerunek. Modelka świętowała urodziny. Na jednym ze zdjęć widać, w jakiej fryzurze pojawiła się na swojej imprezie. W takiej odsłonie jest nie do poznania.

Klaudia Nieścior ma za sobą trudną historię.  Wychowała się w Tarnobrzegu. Na co dzień pracowała w salonie kosmetycznym, a w czasie wolnym zajmowała się osieroconymi dziećmi z placówki, w której sama się wychowała. Udział w "Top Model" dodał jej skrzydeł. Dziewczyna miała w przeszłości kompleksy, które udało jej się pokonać. Klaudia Nieścior miała powiększone usta kwasem hialuronowym. Niedawno postanowiła, że cofnie efekty zabiegu. Postawiła na naturalny wygląd.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Fryzura Klaudii Nieścior

Adrian Nkwamu z tej samej edycji "Top Model" był gościem na imprezie urodzinowej Klaudii i zrobił zdjęcie, które widzicie poniżej. Klaudia miała na sobie cekinową sukienkę. Zdecydowanie wyglądała jak gwiazda. Jednak strój nie przykuwa największej uwagi. Spójrzcie na fryzurę dziewczyny. W tych lokach wygląda zupełnie inaczej. Wiecie, że modelka miała kiedyś blond włosy?

Jak wygląda teraz Klaudia Nieścior z "Top Model"?
Jak wygląda teraz Klaudia Nieścior z "Top Model"?
Jak wygląda teraz Klaudia Nieścior z "Top Model"?
Źródło: Instagram @adrian_nkwamu

Ulubioną fryzurą Klaudii są rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Kilka miesięcy temu pojawiła się w lokach na premierze "Listów do M.".

"Na tym zdjęciu wyglądasz jak Natalia Oreiro" - komentowali fani.

"Do twarzy ci w tych lokach, wyglądasz niesamowicie" - ocenili inni.

Na czym polega fenomen Klaudii Nieścior z "Top Model"?

Klaudia Nieścior podczas finału otrzymała najniższą punktację od jurorów. Z kolei Anja Rubik powiedziała, że nie wróży jej kariery w modelingu, bardziej widzi ją jako aktorkę czy influencerkę. Jednak widzowie zdecydowali, że pokonała konkurencję. Klaudia została najpopularniejszą uczestniczką programu.

To jest osoba, która roztacza swój urok. Jest bezpośrednia, prawdziwa i to są jej ogromne atuty. Ma osobowość, ma charyzmę, jest przebojowa, a tego potrzebuje każda modelka. Klaudia zrobiła największy progres ze wszystkich uczestników. To było bardzo widoczne i myślę, że widzowie też to widzieli
- wyjaśnił fenomen Klaudii Dawid Woliński w "Kulisach sławy".

Klaudię wciąż cechuje determinacja. Podkreśla, że daje z siebie 100%, bo wie, że może nie dostać drugiej szansy na karierę.

"Chciałabym być na tych największych okładkach, mam wielką nadzieję, że to się uda" - wyznała modelka w "Kulisach sławy".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości