Natalia Kukulska świętuje urodziny ukochanego. "Rocznica ślubu, urodziny i walentynki… ile można?"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Natalia Kukulska świętuje urodziny partnera Michała Dąbrówki

Natalia Kukulska ma w zwyczaju publicznie celebrować ważne wydarzenia z prywatnego życia. Choć stara się dbać o zachowanie prywatności, nie przeszkadza jej to w okazywaniu czułości bliskim. W walentynki opublikowała wyjątkowe życzenia skierowane do męża. 14 lutego Michał Dąbrówka obchodzi bowiem urodziny!

Natalia Kukulska od wielu lat jest w szczęśliwym związku. Choć z Michałem Dąbrówką poznali się w latach 90., nie od razu połączyła ich miłość. Uczucie przyszła do nich podczas podróży po Stanach Zjednoczonych.

"Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem. Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne" - powiedziała wokalistka. 

Na ślubnym kobiercu stanęli dopiero w 2000 roku. Dotychczas małżonkowie doczekali się trójki dzieci. Najstarszy Jan oraz córka Anna poszli w ślady rodziców i stawiają coraz odważniejsze kroki w świecie muzyki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dominika Gawęda, Anna Korcz i Natalia Kukulska o profilaktyce raka piersi
Dominika Gawęda, Anna Korcz i Natalia Kukulska o profilaktyce raka piersi Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska świętuje urodziny męża

Początek roku to nie tylko czas, w którym weryfikujemy zbyt pochopnie podjęte noworoczne postanowienia. To okres, w którym dzieci cieszą się zimowymi feriami, a dorośli uciekają w góry, by choć na chwilę zaczerpnąć śnieżnej aury. A w połowie lutego przychodzi czas celebrowania miłości. Dla Natalii Kukulskiej walentynki mają jednak podwójną wartość. Jej mąż Michał Dąbrówka 14 lutego obchodzi urodziny. Z tej okazji wokalistka postanowiła złożyć mu życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Mój Walenty Michał Dąbrówka! Stukał na tych bębnach, aż mu stuknęło kolejny rok! Rocznica ślubu, urodziny i walentynki… ile można? Nigdy nie za wiele. Czy wygląda na zmęczonego od tych dowodów miłości? I wiem, że ich nie zabraknie! 100 lat mój chłopaku" - napisała na instagramowym profilu.

Poza życzeniami we wpisie pojawiło się kilka zdjęć z prywatnego archiwum gwiazdy. Na fotografiach para uwieczniona została w romantycznych uściskach, podczas publicznych wyjść czy w gronie rodziny. Pod wpisem internauci ochoczo składali życzenia muzykowi i zachwycali się tym, jak małżonkowie fantastycznie razem wyglądają. Bije od nich miłość?

Natalia Kukulska o kryzysach w związku

Związek Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki można stawiać jako przykład. W show-biznesie niewiele par jest w stanie przetrwać ze sobą tylu lat. Toteż co jakiś czas media snują domysły na temat ewentualnego kryzysu w małżeństwie muzyków. Ten jednak nawet jeśli przychodzi, to para zachowuje go dla siebie i nie komentuje plotek. Jakiś czas temu Natalia Kukulska w podcaście Anny Zejdler postanowiła odnieść się do tematu, by raz na zawsze uciąć domysły.

"Mamy za sobą niejeden kryzys, różne rzeczy się dzieją. Nie ma chyba takiego związku, w którym jest cały czas wielki haj" - powiedziała.

Natalia Kukulska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których nie tylko informuje o szczegółach dotyczących pracy zawodowej czy składa bliskim urodzinowe życzenia. Niekiedy dzieli się z internautami przemyśleniami na temat życia i codzienności. W jednym ze wpisów poruszyła temat związków.

"Nie wiem, co o tym [stażu – red.] myśleć… Jedno jest pewne. Bycie w związku to wyzwanie. Każdy etap inny - piękny, ciekawy, trudny, bolesny, zaskakujący. Zatem o nudzie mowy nie ma" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości