Monika Richardson i Konrad Wojterkowski rozstali się. Zdradzili powód. "Jesteśmy mocno poorani"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski rozstali się

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski byli razem przez dwa lata. Mieli swoje wzloty i upadki, o których otwarcie opowiadali. Oboje mają za sobą trudne związki i dzieci, którym stworzyli patchworkową rodzinę. Niestety rozstali się.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zdecydowali się wyjaśnić przyczyny rozstania w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych. Zdradzili też, czy udało im się rozejść w przyjaźni.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Andrzej Wrona zdradził sekret udanego związku
Andrzej Wrona zdradził sekret udanego związku

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski rozstali się

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski opublikowali wspólne oświadczenie na Instagramie, w którym podsumowali swój związek.

"Nasza piękna ponad dwuletnia przygoda życiowego partnerstwa się zakończyła. Przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, ale też goryczy spowodowanych głównie noszonym przez lata doświadczeń bagażem życiowego bólu, cierpień, niepowodzeń, a czasem też traum wyniesionych z dzieciństwa. Oboje jesteśmy mocno poorani życiowo i nie było łatwo połączyć tego w jedną rodzinę" - zaczęli oświadczenie.

W dalszej części wpisu Konrad Wojterkowski wyznał, że jego sytuacja finansowa miała wpływ na kryzys w związku.

"Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na 'do końca' życia będzie graniczyło z cudem. Moja skomplikowana sytuacja finansowa z bagażem braku gotówki czasem nawet 'na bilet tramwajowy' na pewno nie pomogła" - dodał producent filmowy.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - historia miłości

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zadeklarowali, że wciąż są przyjaciółmi. Mimo rozstania będą wspierać się wzajemnie.

Oboje jesteśmy wdzięczni losowi za wspólny czas i rozstajemy się w przyjaźni. Nie walczymy ze sobą i nie "drzemy kotów". Wręcz przeciwnie; możemy na siebie liczyć i tak jak połączyło nas uczucie, tak łączy nas przyjaźń i ta na pewno możliwa jest na zawsze

20 lutego dziennikarka i producent świętowali 2 lata związku. Opublikowali wspólne zdjęcie, a Konrad Wojterkowski opisał ich związek, który nie był pozbawiony ciemnych stron. Para wraz ze swoimi dziećmi z poprzednich związków tworzyła patchworkową rodzinę.

"Jesteśmy szczęśliwi, ale pamiętamy, że niełatwo jest połączyć szczęście patchworkowej rodziny, w której każdy członek jest indywidualnością. Staramy się być mądrzy, mając na karku po 50 lat" - podkreślił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości