Cezary i Edyta Pazurowie świętują rocznicę. "Wkurzamy tych, którzy nie wróżyli nam wspólnej przyszłości"

Autor:
Norbert
Żyła
Edyta i Cezary Pazurowie

Od początku związku Cezarego Pazury i jego przyszłej żony minęło już 14 lat. Na Instagramowym profilu Edyty Pazury pojawiło się chwytające za serce wideo, na którym możemy zobaczyć różne momenty z życia małżeństwa. Nagraniu towarzyszy poruszający post.

Cezary Pazura i jego przyszła żona, Edyta, przypadkowo spotkali się w pociągu, a od tamtej pory ich uczucie nieprzerwanie się rozwija. Małżeństwo aktywnie korzysta z Instagrama, na którym chętnie dzieli się swoim szczęściem. W 2009 roku na świat przyszła ich córka Amelia, w 2015 roku urodził się syn Antoni, a w 2018 roku rodzina powiększyła się o córkę Ritę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Edyta Pazura opublikowała wzruszający post

Edyta Pazura za pośrednictwem swojego konta w serwisie Instagram niedawno podzieliła się poruszającym postem, w którym możemy przeczytać o tym, że wielu ludzi, nie wróżyło parze tak długiego stażu. Żona Cezarego Pazury zdradziła, że małżeństwo dzieli ze sobą nie tylko wspólny dom, pracę, marzenia czy biznes, ale lada chwila pojawi się także ich wspólny podcast.

"Już 14 lat wkurzamy tych, którzy nie wróżyli nam wspólnej przyszłości, a my jak zawsze pod prąd i na własnych zasadach. Wspólne: życie, marzenia, praca, biznes i przede wszystkim szczęście, a o tym ostatnim jutro w naszym podkaście" - napisała gwiazda.

Wpisowi towarzyszyło wideo, na którym mogliśmy zobaczyć wspólne chwile gwiazdorskiej pary. Małżeństwo na nagraniu wspólnie bawi się podczas jednego z egzotycznych wyjazdów, a także czule obejmuje się na tle wiosennego ogrodu. Widać, że zakochani nadal świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Edyta i Cezary Pazurowie - historia miłości

W swojej książce, Cezary Pazura opisał, jak po raz pierwszy spotkał swoją przyszłą żonę, Edytę Zając. Aktor był wtedy w podróży pociągiem z Krakowa do Gdyni i zauważył młodą studentkę pracującą w wagonie restauracyjnym. Zafascynowany 19-letnią dziewczyną, Pazura postanowił zdobyć jej numer telefonu, ale Edyta początkowo się opierała. Ostatecznie, jednak dała się przekonać i para zaczęła się spotykać. Na początku byli w związku na odległość, ale Cezary przekonał Edytę, aby rzuciła swoją pracę i przeprowadziła się do niego. Przełomem w ich relacji okazał się dzień, w którym brat Edyty przyjechał do Warszawy na konsultację lekarską.

[...] zaprosiłem ich do siebie, przyjąłem obiadem i poczułem, że to już się dzieje. Mam dziewczynę, mam przyszłego szwagra, teściów, nową rodzinę. Jestem swój" - opisał Cezary Pazura w swojej biografii "Byłbym zapomniał".

Związek Cezarego Pazury z Edytą Zając, młodszą od niego o 26 lat, wzbudzał wiele emocji. Pomimo początkowego utrzymywania relacji w tajemnicy, paparazzi przyłapali ich razem, co wywołało medialną nagonkę na aktora, który formalnie był jeszcze mężem Weroniki Marczuk. Cezary Pazura długo unikał rozmów na temat swojego związku, nie poddając się jednak presji opinii publicznej, która wątpiła w trwałość tej relacji. Para pobrała się 1 maja 2009 roku, a jeszcze tego samego roku urodziło się ich pierwsze dziecko, córka Amelia. Następnie przyszli na świat syn Antoni Józef oraz córka Rita.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości