Monika Richardson szczerze o byłym mężu. "Musiał wybaczyć mi więcej niż ja jemu"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Monika Richardson opowiedziała o byłym mężu

Monika Richardson jest dumna za swojej patchworkowej rodziny. Małżeństwo z pilotem RAF Jamiem Malcolmem zaowocowało przyjściem na świat dwójki dzieci — Zosi oraz Tomasza. Choć para się rozwiodła, nie ma problemu ze spędzaniem razem wolnych dni. Monika Richardson wyznała, co sądzi o byłym mężu.

Życie prywatne Moniki Richardson to temat, który rozgrzewa media do czerwoności. Prezenterka ma za sobą trzy małżeństwa: z Rickiem Richardsonem, Jamiem Malcolmem oraz Zbigniewem Zamachowskim. O rozwodzie z ostatnim z nich było wyjątkowo głośno. Mimo wielu zawirowań Monika Richardson ułożyła sobie życie. Obecnie prezenterka jest w szczęśliwym związku z producentem Konradem Wojterowskim.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - historia miłości i głośnego rozstania

Zanim Monikę Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego połączyło uczucie, ich drogi kilkukrotnie się przecinały. Tak aktor opowiadał o tym podczas rozmowy z Beatą Nowicką, autorką wywiadu-rzeki "Zbyszek przez przypadki":

"Poznaliśmy się sto lat temu we Wrocławiu, gdzie robiłem słynny film "The Lightmaker". [...] Przedstawił nas sobie wspólny znajomy i raz poszliśmy na spacer do parku Szczytnickiego. To była urocza rozmowa bon vivanta i cudownej, przemądrzałej szesnastolatki w dużych okularach. Tyle. Po raz drugi spotkaliśmy się w programie Moniki "Europa da się lubić", w odcinku, którego tematem była zresztą zdrada".

Ich związek od początku był bardzo medialny — pikanterii dodawał fakt wzięcia potajemnego ślubu. Od 2014 roku świeżo upieczonych małżonków uznawano za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Dlatego informacja o rozpadzie ich związku w 2021 roku odmieniania była w mediach przez wszystkie przypadki. Choć aktor stronił od komentowania doniesień, Monika Richardson udzieliła kilku wywiadów, sugerując m.in. zdradę męża. Para rozstała się po niespełna 7 latach od ślubu.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Monika Richardson opowiedziała o byłym mężu

Zanim jednak dziennikarka związała się ze Zbigniewem Zamachowskim, była żoną Jamiego Malcolma. Owocem przeszło 10-letniego małżeństwa są dzieci: córka Zosia oraz syn Tomasz. Choć rozwód odbył się w 2012 roku, para wciąż utrzymuje przyjacielskie stosunki. Niedawno wybrali się na wspólne wakacje do słonecznej Toskanii. W rozmowie z serwisem fakt.pl Monika Richardson zdradziła, co sądzi o byłym mężu:

"Lubię z nim rozmawiać. To mądry facet, który dużo w życiu przeszedł, a nie stracił wdzięku i dystansu do siebie. Iza Michalewicz, reporterka, którą bardzo cenię, napisała na moim profilu: 'sztuka wybaczania, a więc miłowania, jest najtrudniejszą ze sztuk'. Ale ja mam wrażenie, że to Jamie musiał wybaczyć mi więcej niż ja jemu. Za to go podziwiam".

Dziennikarka jest dumna z tego, że są w jej życiu tak wartościowe osoby. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcia swojej patchworkowej rodziny. Przyznała, że uwielbia synka swojego byłego męża oraz podziwia jego nową żonę.

"Oto moja piękna, niestandardowa rodzinka. Brakuje mojego ukochanego syna - miał poprawkę matury z matmy i nie mógł z nami pojechać i nie ma też syna mojego partnera. Jest za to mój były mąż ze swoją piękną żoną i synkiem, w którym jestem całkiem zakochana" - napisała pod zdjęciem.

"Nie chciałabym uderzać w patos jakoś przesadnie, ale gdy przyjdzie do ostatnich życzeń, chciałabym, żeby ci ludzie byli przy mnie" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości