Monika Richardson podała wysokość swojej emerytury. "Muszę mieć tzw. własne środki"

Monika Richardson zdradziła, ile dostanie emerytury
Monika Richardson komentuje wysokość swojej emerytury
Źródło: MWMEDIA
Monika Richardson szczerze powiedziała, ile w tej chwili wynosi jej emerytura. Dziennikarka jest bardzo przedsiębiorczą osobą i podejmuje się wielu prac, nie tylko tych związanych z mediami. Gwiazda stwierdziła, że musi polegać na własnych środkach, by w przyszłości móc się utrzymać.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wzięli rozwód. Para rozstała się dwa lata temu po siedmiu latach małżeństwa. Dziennikarka udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z aktorem z sądu. Byli małżonkowie zaskoczyli fanów.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

KLARA_ADAMCZYK_KOLEDZY
Piotr Adamczyk o przyjaźni w show-biznesie. Wspomina o relacji z Tomaszem Karolakiem i Marcinem Dorocińskim
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson zdradziła, ile dostanie emerytury

Monika Richardson słynie z tego, że otwarcie mówi o tym, co myśli i nie przejmuje się opinią innych osób. Dziennikarka nie miała nic przeciwko, by poruszyć kwestię swoich finansów. Gwiazda przez wiele lat pracowała dla Telewizji Polskiej, później prowadziła audycję w Radiu Złote Przeboje, następnie pracowała dla TTV w magazynie "Raz lepiej, raz gorzej". Od listopada 2020 do kwietnia 2021 przeprowadzała wywiady dla tygodnika "Wprost".

Oprócz tego Monika Richardson od trzech lat prowadzi szkołę językową. Wykorzystuje też wieloletnie doświadczenie medialne, zajmując się konferansjerką podczas eventów branżowych. Dziennikarka w najnowszym wywiadzie zdradziła, ile teraz wynosi jej emerytura. Podkreśliła, że w przyszłości będzie musiała polegać na dodatkowych środkach. 

"Od wielu lat dostaję pisma z ZUS-u, mam obliczony kapitał początkowy, moja emerytura na tzw. dzień dzisiejszy wynosiłaby 1300 zł, więc wszystko jest jasne i wiem, że muszę mieć tzw. własne środki" - powiedziała w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząb Post.

Gwiazdy mówią o swoich emeryturach

Wiele gwiazd ujawnia teraz wysokość swoich emerytur. Ryszard Rynkowski zdradził w rozmowie z "Super Expressem", ile dostaje.

"Już mam emeryturę, 1160 zł. Ale moja prawdziwa emerytura to centrum rehabilitacyjne w Brodnicy, ponad 800 metrów. Dwa piętra wynajęliśmy firmie medycznej. Mogłem grać na giełdzie, ale wolałem mieć coś pewnego" - wyznał.

Maria Winiarska wyznała, że jej emerytura wynosi 1100 zł. W rozmowie z "Faktem" aktorka stwierdziła, że emerytury gwiazd są żałosne.

Z kolei Andrzej Rosiewicz ma w sprawie emerytur stanowcze zdanie. Jego zdaniem niskie kwoty to wina samych artystów. Twierdzi, że to oni powinni regularnie odkładać odpowiednie składki, aby zabezpieczyć się w przyszłości. Dodatkowo powiedział, że jeśli gwiazdy mają jeszcze możliwości fizyczne, to powinny pracować, bo istnieje wiele wydarzeń, na które wciąż zapraszani są starsi artyści.

"Istnieje wiele koncertów skierowanych do seniorów. To właśnie dla starszych ludzi. Sam odnosiłem sukcesy na koncertach na Ursynowie, na Mokotowie - to duże wydarzenia. Na widowni zasiadają starsi ludzie, a ich ulubione gwiazdy wciąż występują" - powiedział Andrzej Rosiewicz w rozmowie z Pomponikiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości