Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" – kim jest uczestnik nowej edycji?

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - kim jest mąż Kingi?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Marcin jest uczestnikiem 9. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertki dopasowały go do Kingi. Co wiemy o życiu prywatnym bohatera show? Skąd pochodzi, ile ma lat? Sprawdźcie, kim jest Marcin.

Bohaterami 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są: Krzysztof z Przemyśla, Marcin ze Szczecina, Marek Różański z Bydgoszczy, Kinga z Gdańska, Magda z Dębicy i Kornelia Musiał z Poznania. Poznajmy bliżej przeszłość i obecne życie Marcina.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr o relacjach z Dorotą obecnie

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" – kim jest, wiek, związki

W 2. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy 27-letniego Marcina ze Szczecina. Tam się urodzin i wrócił po 6-letniej przerwie na studia w Poznaniu. Mężczyzna jest magistrem farmacji i pracuje w aptece. Jego zawód wynika z zainteresowań medycznych oraz dietetycznych.

Marcin miał dwa poważne około dwuletnie związki. Bohater show chciałby, aby jego życie się ustabilizowało. Jest gotów na poznanie miłości życia. Mieszka sam w wynajmowanym mieszkaniu. Od trzech lat jest singlem.

W rozmowie z ekspertkami Marcin zwierzył się, że kobiety, z którymi się spotykał, były niestabilne emocjonalnie. To stanowiło dla niego problem. Uczestnik marzy o kobiecie z czystymi intencjami, która będzie starała się rozwijać relację.

Niestety Marcin nie otrzymał wsparcia rodziny. Bliscy mężczyzny nie mogli zrozumieć zasad programu. Nie zdołali zaakceptować eksperymentu i wyobrazić sobie syna u boku obcej kobiety. Zostali przy nim koledzy. Jego świadkiem został najlepszy przyjaciel z czasów studiów, który bardzo go wspierał. Świadek wspominał, że Marcin w przeszłości był bardzo zakochany i walczył o partnerkę, jednak ich związek nie miał szans.

Ekspertka zauważyła, że Marcin oczekuje od kandydatki na żonę, że nim pokieruje. W ostatnich dniach przed ślubem Marcin myślał już tylko o tym, kiedy zobaczy małżonkę. Rodzice nie zmienili zdania i nie pojawili się na uroczystości.

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" – żona

Marcin z niecierpliwością czekał na przyszłą żonę. Nie ukrywał, że jest zestresowany. Żoną Marcina została 27-letnia Kinga z Gdańska. Ich pierwsze wspólne chwile były niezręczne, bo trema nie opuszczała państwa młodych.

"Za dużo nie myślałem w tym momencie [...] Nie chciałem wyciągać za szybko wniosków odnośnie Kingi [...] To była mieszanka uczuć [...] Staram się nie kierować pierwszą opinią, żeby za szybko kogoś nie skreślić, nie wpaść w zauroczenie czy za szybko się nie zakochać" - wyznał Marcin przed kamerami.

Jak pierwsze wrażenie? Marcin przyznał, że wizualnie żona nie jest w jego typie, ale dodał, że ten aspekt nie musi o niczym świadczyć.

"Szczerze mówiąc, myślę, że bym się nie odkręcił za nią na ulicy, gdyby mnie minęła..." - stwierdził.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – nowi uczestnicy i ekspertki w 9. sezonie
Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Zuzanna Butryn, Julitta Dębska, Hanna Kąkol
Zuzanna Butryn
+15
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości