Monika Richardson przyznała się do zdrady w związku. "To zachowanie patologiczne"

Monika Richardson przyznała się do zdrady w związku
Monika Richardson przyznała się do zdrady w związku
Źródło: MWMEDIA
Monika Richardson przyznała w programie Moniki Jaruzelskiej, że dopuściła się zdrady w związku. Dziennikarka stwierdziła jednak, że takie zachowanie jest patologiczne i ma swoje konsekwencje. Skruszona wyznała, że była niedojrzała i ostrzegła fanów.

Monika Richardson miała trzech mężów. Szczególnie bolesne było dla niej rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim. Od czerwca 2021 roku dziennikarka jest w związku z biznesmenem Konradem Wojterkowskim.

Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson gościła w internetowym programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". Monika Jaruzelska skłoniła ją do intymnych zwierzeń. Dziennikarki porozmawiały o zdradzie w związku. Nagle była żona Zbigniewa Zamachowskiego przyznała, że również była osobą, która dopuściła się zdrady.

Nie jestem święta i też byłam niewierna w związku. Było to dawno temu i byłam wtedy niedojrzała, ale wiem też, jak to jest być po tej stronie zdradzającej
- wyznała Monice Jaruzelskiej.

Monika Richardson dodała, że nie jest dumna ze swojej postawy. Porównała ją do wielu trudnych sytuacji, z jakimi musi mierzyć się człowiek. Ostrzegła innych przed konsekwencjami zdrady.

"To jest zachowanie patologiczne, za które się płaci. To nie jest bezkosztowne. To nie jest sytuacja, w której otrzepuję się i mówię sobie, że nieważne, bo to był tylko seks dla sportu. To jest tak, jak z aborcją i innymi bardzo brzemiennymi w skutkach decyzjami, które podejmujemy. Nigdy bym ich nie potępiła, bo jestem ostatnia, która ma prawo rzucić kamień, ale ostrzegam — to nie jest bezkosztowne" - podkreśliła w swojej wypowiedzi.

Przeczytaj więcej w naszym serwisie o Monice Richardson.

Konrad Wojterkowski broni ukochanej w mediach

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Monika Richardson udzielała wielu wywiadów, w których ceniła sobie szczerość. Po rozmowie z Żurnalistą szerokim echem odbiły się jej słowa o tym, że alkohol nie działa na nią pozytywnie. Dziennikarka zmierzyła się z hejtem. Opublikowała później na Instagramie zdjęcie swojego ukochanego i podpisała je w znaczący sposób.

"Jedyny facet, który kiedykolwiek bronił mnie w mediach. Dziękuję Ci" - zamieściła w treści publikacji.

Konrad Wojterkowski zareagował na słowa partnerki i zadedykował jej osobny wpis. Zwrócił się do swoich obserwatorów na Instagramie.

Pamiętacie Monikę? Tak, to z nią dzielimy radości, ale i troski życia. Tworzymy patchworkową rodzinę. Uśmiechamy się, gdy jest nam miło, śmiejemy się, gdy życie daje nam ku temu powody, cieszymy się z sukcesów dzieci, ale też smucimy, gdy życie czasem bywa za ciężkie, a problemy bywają trudne do dźwignięcia w pojedynkę. Razem z dnia na dzień dajemy radę. Jest kobietą dobrą, mądrą, inteligentną, piękną i przede wszystkim dojrzałą. To ważna dla mnie cecha, bo pokazująca jak życiowe doświadczenia przekuwamy w umiejętność podchodzenia do tego, co daje nam los i jak obchodzimy się z drugim człowiekiem, gdy nie jest nam do śmiechu
- zaczął obszerny wpis.

Ukochany Moniki Richardson stanął po jej stronie i docenił to, że dziennikarka potrafi uczyć się na swoich błędach.

"Monika dziś jest innym człowiekiem i nie dlatego, że jesteśmy razem, bo ja tylko wskazałem jej drogę, ale pójść musiała nią sama. To jest jej życie i za błędy płaci ona. Każdy człowiek tak ma, tylko nie każdy potrafi z porażek wyciągać lekcje … Ona potrafi i wykonała gigantyczną pracę, by w wieku 50 lat nauczyć się szacunku do drugiego człowieka od nowa. Musiała zbudować siebie na gruzach poprzedniego życia. To oczywiście proces, ale najważniejsze już za nią, bo najtrudniej jest zmierzyć się z własnymi demonami" - stwierdził.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości