Monika Richardson świętuje 50. urodziny ukochanego. "Jestem innym człowiekiem"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Monika Richardson świętuje 50. urodziny Konrada Wojterkowskiego

Monika Richardson od ponad dwóch lat jest w związku z Konradem Wojterkowskim. Na dowód miłości opublikowała na Instagramie życzenia z okazji jego 50. urodzin. Dodatkowo wyznała, jak zmieniło się jej życie odkąd pojawił się w nim jej ukochany.

Monika Richardson po rozstaniu z trzecim mężem Zbigniewem Zamachowskim przeszła wewnętrzną przemianę. Zaryzykowała i bardzo szybko zamieszkała z nowym partnerem, którym okazał się przedsiębiorca Konrad Wojterkowski. Mężczyzna w wywiadzie dla Plotka tłumaczył wtedy, że: "w tym wieku decyzje podejmuje się dość szybko. Nie będziemy chodzić ze sobą rok i może wtedy razem zamieszkamy. Jak mieliśmy po 20, 30 lat, to mogliśmy takie decyzje podejmować. Teraz jest inaczej". Niedawno minęły dwa lata, odkąd są razem.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Małgorzata Foremniak o życiu po 50. Czego się nauczyła?
Małgorzata Foremniak o życiu po 50. Czego się nauczyła? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson świętuje 50. urodziny Konrada Wojterkowskiego

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski poznali się podczas wywiadu, który dziennikarka przeprowadzała z przedsiębiorcą. Polubili się i to nie była ich ostatnia rozmowa. Oboje byli wtedy sami, więc postanowili dać szansę uczuciu. W maju 2021 mężczyzna napisał na swoim profilu na Instagramie, że los dał im szansę by nie marnować życia i nie być tylko samotnymi rodzicami. Dodał, że razem z dziennikarką są przykładem osób, które w wieku prawie 50 lat mogą spotkać bratnią duszę.

Monika Richardson pokazała nowe zdjęcie ukochanego i złożyła mu życzenia z okazji jego 50. urodzin. Napisała kilka szczerych zdań. Nie zabrakło jej wyznania o sobie samej.

"Ten pan kończy pięćdziesiątkę dzisiaj. Rośnij nam zdrowo, Konradku! Życzę ci całego morza miłości. Fajnie, że taki ktoś jest w moim życiu, już od dwóch lat. Tyle się w tym czasie zmieniło we mnie i w moim postrzeganiu świata oraz siebie samej, że właściwie jestem innym człowiekiem. A duża część tej zmiany to robota tego gościa. Dziękuję ci kochanie moje i proszę o jeszcze, bo jak mówią, nie należy przerywać procesu" - napisała na Instagramie.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski. Związek i rodzina

20 lutego 2023 na profilu Konrada Wojterkowskiego pojawiło się romantyczne wyznanie. Wraz z ukochaną świętował dwa lata bycia w związku. Partner Moniki Richardson podkreślił, że przez ten czas spotkało ich wiele dobrego, ale musieli też sprostać wielu wyzwaniom. W zeszłym roku był moment, w którym Konrad Wojterkowski bronił wybranki w mediach.

"To nie był łatwy czas. Demony przeszłości doganiały zarówno Monikę, jak i mnie. Świat wokół też nie rozpieszczał i nie powodował, że każde z nas budzi się w pełni szczęśliwe i uśmiechnięte" - wyznał na Instagramie.

Mężczyzna przekonywał, że siłą jego związku jest wzajemne wsparcie. Dodał, że nie jest łatwo połączyć związek z dbaniem o szczęście patchworkowej rodziny. Monika Richardson z drugiego małżeństwa ma dwoje dzieci, syna Tomasza Davida i córkę Zofię. Z kolei Konrad Wojterkowski ma syna.

"Staramy się być mądrzy, mając na karku po 50 lat. Oboje jesteśmy dojrzałymi ludźmi i wiemy, co to znaczy żyć… staramy się pełnią życia i mamy nadzieję, że będzie otaczało nas dobro i życzliwi bliscy i przyjaciele" - wyznał ukochany dziennikarki.

Poniżej Monika Richardson z partnerem i swoimi dziećmi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości