Wojciech Szczęsny pocieszał po meczu płaczącego synka. Nagranie hitem sieci

Wojciech Szczęsny pocieszał synka po meczu
Źródło: MW Media
Za nami ostatni mecz biało-czerwonych w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Polacy przegrali w meczu z Francją 3:1. Smutek towarzyszył polskim kibicom, a także synkowi Wojciecha Szczęsnego. Wideo z bramkarzem, który pociesza synka po przegranej, podbija sieć.

Kiedy kilka dni temu Reprezentacja Polski wyszła z grupy po meczu z Argentyną, Polacy nie posiadali się z radości. Kolejny mecz Polaków miał odbyć się w niedzielę 4 grudnia z Francją. Według bukmacherów to Francja była faworytem w tym spotkaniu, jednak początek meczu zaskoczył wszystkich.

Ewa Drzyzga o karierze synów. Czy pójdą w jej ślady?
Ewa Drzyzga jest dumną mamą dorastających synów. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl dziennikarka zdradza, co na ten moment jest dla nich najważniejsze. Ewa Drzyzga nie ukrywa, że jej synowie mają więcej możliwości realizacji, niż młodzi mieli kiedyś.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wojciech Szczęsny pocieszał synka po meczu z Francją

Reprezentacja Polski świetnie rozegrała pierwszą połowę spotkania, niestety, nie pomogło nam to w wygranej. Już pod koniec pierwszej połowy straciliśmy bramkę, a w następnej połowie kolejne dwie. Pod koniec spotkania Robert Lewandowski strzelił karnego i mecz zakończyliśmy z wynikiem 3:1.

Mimo że spodziewano się wygranej Francji, to poziom gry polskich piłkarzy zaskoczył wszystkich. Na trybunach naszych piłkarzy wspierali ich bliscy. Znalazła się tam również Marina Łuczenko-Szczęsna z synem Liamem, których brakowało podczas poprzedniego meczu Polaków, z powodu choroby kilkulatka.

Nagranie Wojtka Szczęsnego z synem obiegło sieć

Po zakończonym meczu, kiedy piłkarze schodzili już do szatni, mały Liam wyszedł przywitać się z tatą. Nagranie szybko obiegło sieć i stało się hitem. Na wideo widzimy Wojciecha Szczęsnego, który pociesza swojego płaczącego synka. Marina Łuczenko-Szczęsna dodała nagranie na Instagramie i napisała:

"DZIĘKUJEMY naszej wspaniałej reprezentacji!!! To były ogromne emocje, zarówno dla Was kochani kibice, jak i dla nas — rodzin piłkarzy. Kończymy być może przedwcześnie, ale z podniesioną głową. To był niezapomniany turniej, dzięki któremu zapisaliśmy się na kartach historii. Mam nadzieję, że za x lat mój, mały dziś, synek stanie w bramce i zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt. Dziękujemy za doping, wsparcie i każde dobre słowo" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od bliskich i fanów małżeństwa.

"To było tak wzruszające, popłakałam się", "Nic dodać, nic ująć", "Ale cudny widok", "Jeju, ale wzruszenie", "Moment warty miliony, tyle emocji w kilku sekundach" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW Media