"Na twoim miejscu". Szalona komedia małżeńska o zamianie miejsc. Zobacz zwiastun!

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Next Film
Kadr z filmu "Na Twoim miejscu"

Bohaterowie filmu "Na twoim miejscu" dostaną szansę, aby znaleźć się w czyjejś skórze. Co z tego wyniknie? Szalona komedia z gwiazdorską obsadą. Zobaczcie zwiastun!

Film "Na twoim miejscu" w reżyserii Antonio Galdámeza to komedia, która w lekki sposób rozprawia się z ważkimi tematami, ukazując uniwersalną prawdę o międzyludzkich relacjach. W rolach głównych Paulina Gałązka i Miron Jagniewski. Na ekranie partnerują im znane gwiazdy. Premiera już w przyszłym roku.

"Na twoim miejscu" – o czym jest film?

Chyba każdy chciałby chociaż raz w życiu znaleźć się w skórze płci przeciwnej. Kaśka i Krzysiek - młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy doświadczy tego na własnej skórze. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do pewnego poranka. A wszystko przez... zamianę ciał.

Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

" 'Na twoim miejscu' to fantazja o tym, żeby wyjść ze swego ciała. Móc spojrzeć na siebie i swoje życie z boku. To film empatyczny. Chcieliśmy o relacji bohaterów opowiedzieć w sposób dowcipny i wesoły, ale ważne było dla mnie zawarcie również elementów bolesnych, trudnych do przepracowania i dających do myślenia" – wyjaśnia reżyser filmu Antonio Galdámez, dla którego jest to pełnometrażowy debiut fabularny.

Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach
Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach Źródło: "Co Za Tydzień"

"Na twoim miejscu" – kiedy premiera? Zwiastun

Premiera fillmu "Na twoim miejscu" 6 stycznia 2023 roku.

Zobacz zwiastun:

"Na twoim miejscu" – obsada i twórcy

W role Kaśki i Krzyśka wcielili się Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski. Na ekranie partnerują też także m.in. Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Michał Czernecki, Delfina Wilkońska, Janusz Chabior, Oliwier Grzegorzewski, Bartłomiej Kotschedoff, Piotr Pacek, Maciej Miszczak, Gen Seto. Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery. Za dystrybucję odpowiada NEXT FILM.

Twórcy filmu:

 • Reżyseria: Antonio Galdámez
 • Zdjęcia: Tomasz Madejski
 • Scenariusz: Łukasz Światowiec, Anna Bielak
 • Reżyser castingu: Piotr Bartuszek
 • Scenografia: Aleksandra Kierzkowska
 • Kostiumy: Anna Męczyńska
 • Charakteryzacja: Sylwia Grabarczyk
 • Montaż: Bartosz Karczyński
 • Dźwięk: Krzysztof Owczarek, Łukasz Świerzawski, Przemysław Kamieński
 • Kierownik produkcji: Krzysztof Łojan
 • Producent wykonawczy: Karolina Lachowska
 • Producent: Anna Waśniewska
 • Produkcja: TVN Warner Bros. Discovery
 • Dystrybucja: NEXT FILM

Zobacz zdjęcia z filmu:

Kadr z filmu "Na Twoim miejscu"
Kadr z filmu "Na Twoim miejscu" Źródło: Next Film
Kadr z filmu "Na Twoim miejscu"
Źródło: Next Film
Kadr z filmu "Na Twoim miejscu"
Źródło: Next Film
Kadr z filmu "Na Twoim miejscu"
Źródło: Next Film

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Next Film

Źródło zdjęcia głównego: Next Film

Pozostałe wiadomości