"Kobieto, nie mam dla Ciebie litości". Zabójstwo Sharon Tate wciąż budzi grozę w Hollywood

Odcinek 1 - Maria Wisnowska
Show Must Go Crime. Nowy kryminalny cykl w cozatydzien.tvn.pl
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
  #SHOWMUSTGOCRIME "Kobieto, nie mam dla Ciebie litości" - to jedne z ostatnich słów, które usłyszała Sharon Tate. 9 sierpnia 1969 roku, zaledwie 2 tygodnie przed planowanym porodem, żona Romana Polańskiego została brutalnie zamordowana. Letnia noc spędzona w gronie przyjaciół w kilka chwil zmieniła się w makabrę, która na zawsze odmieniła losy Hollywood.

Charles Manson wybrał na miejsce zbrodni willę Romana Polańskiego przez wspomnienia. Chęć ukarania poprzedniego mieszkańca i niedoszłego współpracownika sprawiła, że 5 przypadkowych osób straciło życie. Jedna z ofiar widząc swojego oprawcę uśmiechnęła się - myślała, że to kolejny gość i początek miłego wieczoru.

Sharon Tate i Roman Polański - ostatnie wspólne chwile

Syn Sharon Tate i Romana Polańskiego w 2022 roku mógłby obchodzić swoje 53. urodziny. Właśnie tyle czasu minęło od jednej z największych zbrodni Hollywood. Wyimaginowany powód morderstwa i rozkazy samozwańczego przywódcy sekty do dziś mrożą krew w żyłach. 

Roman Polański po latach od tragedii opowiedział w wywiadzie o ostatnich chwilach, które spędził razem z żoną. Sharon Tate musiała wrócić z Europy do Stanów Zjednoczonych. Para chciała, by ich dziecko urodziło się właśnie w Ameryce. Prace nad nową produkcją reżysera się wydłużały, a aktorka nie mogła dłużej zwlekać. Akcja porodowa mogła zacząć się w każdej chwili. 

Roman Polański odprowadził ukochaną na pokład transatlantyku „Queen Elizabeth II”. Obiecał, że niezwłocznie po zakończeniu pracy na planie dołączy do żony w ich domu w Beverly Hills. Po latach reżyser przyznał, że przez cały czas pożegnania nie mógł pozbyć się dziwnego, przytłaczającego smutku. Bał się, że nigdy nie zobaczy już Sharon. Wtulili się w siebie i obiecali, że za kilka tygodni zaczną nowe, rodzinne życie we troje. 

Sharon Tate i Roman Polański
Sharon Tate i Roman Polański w dniu ślubu
Sharon Tate i Roman Polański
Źródło: Getty Images

Sharon Tate zadzwoniła do męża jeszcze z pokładu statku, którym wracała do Ameryki. Opowiadała o zabawach ich psa, który beztrosko biegał za piłką. Para planowała wspólną przyszłość, spotkania z przyjaciółmi i rodziną oraz dalsze kariery obojga zakochanych. Roman Polański z perspektywy czasu określił swoje życie jak idyllę. Bajkowy czas, który był zbyt piękny i beztroski.

Sharon Tate - ostatnie chwile przed śmiercią 

Sharon Tate ostatnie chwile przed śmiercią spędzała w gronie przyjaciół. Aktorce towarzyszył Wojciech Frykowski - producent filmowy i jego partnerka, dziedziczka rodzinnej fortuny Abigail Folger oraz Jay Sebring wieloletni przyjaciel i były partner Sharon Tate. Wieczorem 9 sierpnia wybrali się wspólnie na kolację do ulubionej restauracji żony Romana Polańskiego. Z meksykańskiej El Coyote wrócili do posiadłości w Beverly Hills tuż przed 22:00. 

Abigail Folger po powrocie z restauracji położyła się na kanapie w jednym z pomieszczeń, by odpocząć i poczytać książkę. Wojciech Frykowski zasnął na kanapie w salonie a Sharon Tate, relaksując się na swoim łóżku, rozmawiała z przyjacielem - Jayem Sebringiem. W tym samym czasie pierwsza ofiara tej nocy straciła życie. 

Steven Parent to młody mężczyzna, który pojawił się na posesji Romana Polańskiego, by dostarczyć ogrodnikowi radio. Wyjeżdżając, spotkał czworo nieznanych i uzbrojonych ludzi. Zaczął prosić o litość. Obiecywał, że nikomu nic nie powie i w kilka chwil zniknie z posesji. Steven Parent otrzymał trzy rany postrzałowe, z których dwie uznano za śmiertelne. Zmarł w swoim samochodzie zaledwie kilka metrów od bramy wyjazdowej. 

Dom Sharon Tate i Romana Polańskiego
Dom Sharon Tate i Romana Polańskiego
Dom Sharon Tate i Romana Polańskiego
Źródło: Getty Images

Charles "Tex" Watson, Patricia Krenwinkel, Linda Kasabian oraz Susan Atkins mieli wykonać swoje zadanie. Zniszczyć wszystko i wszystkich, którzy staną na ich drodze. Podczas zeznań przyznali, że Charles Manson prosił, by zachowywali się w najmroczniejszy i najbardziej makabryczny sposób.

Po zabiciu Stevena Parenta grupa Charlesa Mansona zakradła się do domu Romana Polańskiego i Sharon Tate. Znaleźli otwarte okno zasłonięte jedynie kotarą. Wchodząc do pomieszczenia obudzili śpiącego Wojciecha Frykowskiego. Zdezorientowany mężczyzna zapytał o tożsamość włamywaczy. 

"Jestem diabłem. Przybyłem, by wykonać zadanie" - powiedział Tex Watson, wymierzając cios w głowę producenta. 

Ofiary zabójców z sekty Charlesa Mansona
Ofiary zabójców z sekty Charlesa Mansona
Ofiary zabójców z sekty Charlesa Mansona
Źródło: Getty Images

Jay Sebring od samego początku próbuje uratować Sharon Tate. Krzyczy do napastników, że jest w ciąży. Obecni w Cielo Drive 10050 jeszcze nie wiedzą, że to nie jest napad rabunkowy. Oferują zabójcom złoto, biżuterię i wszelkie kosztowności, które znajdują się w willi. Sprzeciwienie się byłego partnera Sharon Tate szybko zostaje unicestwione. Tex Watson strzela mężczyźnie w plecy, zarzuca mu pętlę na szyję a drugim jej końcem poddusza aktorkę. 

"Wszyscy umrzecie" - słyszy Sharon Tate. 

W tym samym czasie Wojciechowi Frykowskiemu udaje się zerwać więzy i podjąć próbę ucieczki. Susan Atkins podbiegła do niego i zadała kilka ciosów nożem. Choć mężczyzna jest poważnie ranny, biegnie do drzwi z nadzieją na ocalenie. Tex Watson zastępuje mu drogę w ostatnim momencie. Słychać dwukrotny wystrzał. Napastnik uderza producenta kolbą rewolweru tak mocno, że trzon broni pęka. Wysłannik Charlesa Mansona widząc, że Polak wciąż walczy i żyje, zadaje mu 51 ciosów nożem. Wojciech Frykowski umiera w ogrodzie na posesji w Beverly Hills.

Ciało Sharon Tate zabierane z miejsca morderstwa
Ciało Sharon Tate zabierane z miejsca morderstwa
Ciało Sharon Tate zabierane z miejsca morderstwa
Źródło: Getty Images

Narzeczona Polaka, Abigail Folger ucieka przed Patricią Krenwinkel. To właśnie do niej uśmiechała się, gdy zobaczyła ją w drzwiach pokoju. Była pewna, że to kolejny gość, który chce spędzić miło czas. Patricia Krenwinkel wymierzyła kilka śmiertelnych ciosów, jednak Charles Tex Watson w amoku zabijania rzuca się na Abigail Folger ponownie. Oddaje 28 ciosów. 

"Poddaję się. Nie żyję. Weźcie mnie" - powiedziała. Jej ciało odnaleziono nieopodal basenu, tuż przy miejscu śmierci Wojciecha Frykowskiego.

Susan Atkins pilnuje ostatniej ocalałej - Sharon Tate. Otacza ramieniem jej szyję i ciągnie aktorkę w stronę kanapy. Ta błaga, by oprawcy zabrali ją ze sobą i pozwolili urodzić wymarzone dziecko.

"Błagam, nie róbcie tego! Nie chcę umierać! Chcę żyć! Chcę mieć dziecko!" - krzyczy Sharon Tate. 

"Kobieto, nie mam dla ciebie litości" - mówi oprawczyni, po czym zadaje cios nożem.  

Podczas procesu zeznała, że ogarnęło ją błogie uczucie, przez które chciała jeszcze raz ją zranić. Następnie do konającej żony Romana Polańskiego podchodzi Tex Watson i kończy jej życie, zadając łącznie 16 ciosów nożem. Ostatnim tchem Sharon Tate wzywa swoją mamę. Susan Atkins chciała wykroić z brzucha aktorki nienarodzone dziecko i zanieść Charlesowi Mansonowi jako trofeum i dowód spełnionej misji. W ostatnim momencie Tex Watson woła "wiejemy!", po czym ciesząc się, ucieka z miejsca zbrodni. Zabójczynie podążają za nim. Susan Atkins wróciła jednak do willi. Zmoczyła ręcznik w krwi Sharon Tate i na drzwiach wejściowych napisała "PIG" (tłum. "Świnia").

Proces w sprawie śmierci Sharon Tate

Roman Polański w sobotę wieczorem otrzymał telefon od swojego amerykańskiego agenta. Mężczyzna przeraźliwie płakał, a jedyne, co udało mu się powiedzieć, to "Wszyscy nie żyją".  Reżyser na początku pomyślał, że osunęło się wzgórze, pod którym umiejscowiony był dom. Z Londynu do Ameryki przyleciał niemal natychmiast w asyście przyjaciół. 

Media zaczęły spekulować o powodach zbrodni i wysnuwać podejrzenia wobec kolejnych osób. Wśród nich znalazł się nawet sam Roman Polański, u którego doszukiwano się ukrytych motywów i współudziału w morderstwach. Reżyser przyznał później, że sam dał się ponieść emocjom i żywił podejrzenia wobec swoich znajomych. Miejscowa prasa podała, że z powodu tragedii, która wydarzyła się na Cielo Drive 10050 wielu znanych mieszkańców Hollywood wyprowadziło się z miasta i znacząco wzrosło zainteresowanie ochroną prywatnych posesji. 

Linda Kasabian, członkini grupy  Charlesa Mansona
Linda Kasabian, członkini grupy Charlesa Mansona
Linda Kasabian, członkini grupy Charlesa Mansona
Źródło: Getty Images

"Groza, jaka zdjęła miasto, była czymś, z czym nigdy wcześniej się nie spotkałem. Ludzie byli przekonani, że wszyscy bogaci i sławni są w niebezpieczeństwie. Dzieci wysyłano z dala od miasta. Wynajmowano ochronę. Wybierając się na pogrzeb Jaya Sebringa, Steve McQueen zabrał ze sobą broń" - napisał w swojej powieści Dominick Dunne. 

W listopadzie 1969 roku Susan Atkins trafiła do więzienia. Na początku nie wiązano jej z zabójstwem w rezydencji Romana Polańskiego. Po pewnym czasie zaczęła się jednak przechwalać współwięźniom, że własnoręcznie zabiła Sharon Tate. Wieść w kilka chwil rozniosła się po zakładzie karnym i nadała sprawie nowy trop. 

Przez swoje przechwałki w stan oskarżenia postawiono samą Susan Atkins, Charlesa Mansona, Charlesa "Texa" Watsona, Patricię Krenwinkel oraz Lindy Kasabian. 

Proces o zbiorowe morderstwo śledził niemal cały świat. Jedynie Linda Kasabian wyraziła skruchę i smutek dla okrucieństwa zbrodni. Samozwańczy przywódca sekty twierdził, że w piosenkach zespołu The Beatles są ukryte przesłania dotyczące nadchodzących masowych pogromów i wojny ras. 

Charles Manson podczas procesu
Charles Manson podczas procesu
Charles Manson podczas procesu
Źródło: Getty Images

29 marca 1971 roku sąd uznał wszystkich sprawców zbrodni winnymi i orzekł kary śmierci. Według opinii biegłych Charlesm "Tex" Watson symulował swoją niepoczytalność, by złagodzić wyrok. Mimo iż potwierdził swój udział w zabójstwach, robił wszystko, by zdjąć z siebie odpowiedzialność. Wyznał nawet, że nie zauważył jakoby Sharon Tate była w ciąży. Ostatecznie po reformach stanowych wszystkie wyroki zostały złagodzone do kary dożywotniego pozbawienia wolności. 

Susan Atkins zmarła w więzieniu na nowotwór mózgu 24 września 2009 roku. Charles Manson zmarł z niewydolności oddechowej i raka okrężnicy 19 listopada 2017 roku. Charles "Tex"Watson został osadzony w więzieniu Richarda J. Donovana w San Diego w Kalifornii. Do tej pory 18 razy odmówiono mu wcześniejszego zwolnienia z odbywania kary. Patricia Krenwinkel jest obecnie najdłużej uwięzioną kobietą w kalifornijskim systemie karnym. 26 maja 2022 r. otrzymała zwolnienie warunkowe a Gubernator Gavin Newsom ma czas do 23 października 2022 r. na potwierdzenie, cofnięcie, modyfikację lub niepodejmowanie żadnych działań w sprawie decyzji. 

Nagrobek Sharon Tate Polanski i Paula Richarda Polanskiego
Nagrobek Sharon Tate Polanski i Paula Richarda Polanskiego
Nagrobek Sharon Tate Polanski i Paula Richarda Polanskiego
Źródło: Getty Images

Show Must Go Crime to nowy cykl serwisu cozatydzien.tvn.pl. Opowiada o mrożących krew w żyłach oraz zabójczo ciekawych historiach ze świata gwiazd i celebrytów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]