Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego ma 35 lat. Czym się zajmuje i jakie ma relacje z ojcem?

Daniel Olbrychski
Czym zajmuje się najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego?
Źródło: MWMEDIA
Syn Daniela Olbrychskiego ma 35 lat. Viktor Longo nie obnosi się z pokrewieństwem ze znanym ojcem. Mężczyzna obecnie realizuje się jako muzyk. Czym jeszcze zajmował się potomek znanego aktora i jakie są jego relacje ze sławnym ojcem?

Daniel Olbrychski jest cenionym aktorem, który znany jest z takich produkcji jak "Potop", czy "Ogniem i mieczem". Media interesuje nie tylko jego bogata filmografia, ale także jego równie bogate życie uczuciowe. Wspomniany ma troje dzieci z trzema różnymi kobietami. W marcu 1967 roku poślubił Monikę Dzienisiewicz, z którą ma syna Rafała. W 1978 roku Daniel poślubił Zuzannę Łapicką. Z dziennikarką ma córkę Weronikę. Związku małżeńskiego zaś nie zawarł z aktorką Barbarą Sukową, z którą doczekał syna, Viktora. 23 października 2003 aktor poślubił Krystynę Demską, a wcześniej romansował z Marylą Rodowicz.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Julia Wójcik w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Viktor Longo i jego relacja ze sławnym ojcem

Daniel Olbrychski swego czasu nie miał dobrych relacji ze swoim najmłodszym synem Viktorem Longo. Wszystko z powodu rozstania z jego matką Barbarą Sukową w niezbyt ciepłych stosunkach. Była partnerka aktora po zakończeniu relacji wyjechała do USA, gdzie realizowała się, grając w rozmaitych produkcjach filmowych.

W związku z odległością dzielącą Daniela Olbrychskiego z potomkiem często bywało trudno o jakikolwiek kontakt. Ostatecznie jednak relacje Viktora Longo ze sławnym ojcem poprawiły się w 2008 roku, gdy potomek aktora miał 20 lat. Przyleciał wtedy nawet z USA celem ich wspólnego spotkania. Sfotografowano ich wtedy razem na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Mimo tego, że relacja Daniela Olbrychskiego z Viktorem Longo znacznie się ociepliła, to potomek sławnego aktora nie obnosi się z pokrewieństwem ze sławnym ojcem. Na kontach w mediach społecznościowych syna gwiazdy próżno szukać jakichkolwiek zdjęć w towarzystwie gwiazdy kina. Viktor Longo jest jednak bardzo podobny do Daniela Olbrychskiego, dlatego już na pierwszy rzut oka widać, że łączy go pokrewieństwo ze sławnym aktorem.

Czym się zajmuje syn Daniela Olbrychskiego?

Viktor Longo nie może narzekać na brak zainteresowań. Syn Daniela Olbrychskiego w przeszłości zajmował się modelingiem, a obecnie odnalazł w sobie duszę artysty. Jednak nie poszedł w ślady aktorstwa jak znany ojciec, a od jakiegoś czasu odnalazł swoje powołanie w muzyce. Victor Longo dzieli się swoimi piosenkami w serwisie YouTube.

Viktor Logo często za pomocą swoich kont w mediach społecznościowych pokazuje, co u niego aktualnie słychać. Syn Daniela Olbrychskiego niedawno dodał nawet zdjęcie, na którym możemy zobaczyć zrzut ekranu jego teledysku. W opisie pod fotografią możemy przeczytać, że jest zaskoczony popularnością swojego utworu w sieci.

"Kolejny rok wokół słońca. I losowo odkryłem, że ten film [...] ma 35 tys. wyświetleń... Piosenkę, którą wykonałem dla nieco poniżej 150 osób w piwnicy [nazwa lokalu] zobaczyło ponad 30 tys. osób na całym świecie. 6 1/2 powolnych bolesnych pięknych minut dziwnej starej piosenki napisanej przez nieznaną osobę utraconą w historii..." - napisał Viktor Longo na swoim Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości