Natalia Kukulska pierwszy raz pokazała najmłodszą córkę. Podobna do mamy?

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę
Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę
Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska osiągnęła wiele nie tylko w sferze zawodowej, ale również prywatnej. Od ponad 20 lat jest żoną Michała Dąbrówki i mamą trójki dzieci. Dotychczas Natalia Kukulska ukrywała tożsamość najmłodszej córki Laury. Teraz postanowiła zrobić wyjątek. Jak wygląda 5-latka?

Natalia Kukulska jest polską wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką, która pierwsze kroki na scenie stawiała, mając zaledwie 8 lat. Debiutancki album wydała w 1986 roku. 10-letnia wówczas Natalia Kukulska nagrała krążek z piosenkami dla dzieci. Talent wokalny i miłość do muzyki wyniosła z domu — jej mamą była słynna wokalistka Anna Jantar, a ojcem kompozytor Jarosław Kukulski. Gdy Natalia Kukulska miała zaledwie 4 lata, Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej.

Jej kariera nie zakończyła się jednak w dzieciństwie. Dotychczas Natalia Kukulska wydała kilka albumów, z których pochodzą takie hity, jak "Dłoń", "Wierność jest nudna", "Sexi Flexi" czy "Im więcej ciebie, tym mniej".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live
Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska - życie prywatne, rodzina

Poza fantastyczną karierą muzyczną Natalia Kukulska spełnia się również w roli żony i matki. Od przeszło 20 lat jest związana z perkusistą Michałem Dąbrówką. Choć poznali się w latach 90., niedana im była miłość od pierwszego wejrzenia. Stanęli na ślubnym kobiercu dopiero w 2000 roku. Jeszcze w tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko — syn Jan.

Dotychczas para doczekała się trójki dzieci. Poza synem Janem, w 2005 roku urodziła się Anna, a w 2017 najmłodsza pociecha Laura. W jednym z wywiadów Michał Dąbrówka przyznał, że myśl o założeniu rodziny zmieniła jego sposób patrzenia na rzeczywistość.

"Kiedy zakładaliśmy rodzinę, poczułem, że nadszedł ten moment, że jestem gotowy. Wcześniej byłem skupiony tylko na sobie i swojej pasji. Ale w pewnej chwili doszedłem do wniosku, że to nie jest prawdziwe życie. A teraz mam najprawdziwsze…" - wyznał niegdyś w rozmowie z "Party".

Najstarsze pociechy Natalii Kukulskiej stawiają już pierwsze kroki w świecie muzyki. Jan jest perkusistą, natomiast Anna przejawia talent wokalny.

Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki

Choć Natalia Kukulska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się nie tylko osiągnięciami zawodowymi, wokalistka skrzętnie dba o prywatność. Na jej instagramowym profilu pojawiały się zdjęcia najmłodszej córki, jednak jeśli była taka konieczność, mama zasłaniała jej twarz.

Niedawno Natalia Kukulska zrobiła wyjątek i po raz pierwszy pokazała twarz córki. Fotografia została zrobiona na backstage'u podczas koncertu wokalistki w Warszawie.

"Warszawa da się lubić! Ale się działo. Będzie relacjonowane! Dziękuję ludzie kochani… zanim podzielę się zdjęciami ze sceny ze wspaniałą publicznością i czadowymi gośćmi - dzielę się fotą tuż po koncercie z najbliższą mojemu sercu drużyną! Byliśmy w komplecie!!!" - napisała Natalia Kukulska.

Do kogo podobna jest najmłodsza pociecha? Laura niedługo, bo 5 stycznia, skończy 6 lat.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości