Natalia Kukulska o kryzysach w małżeństwie. "Bycie w związku to wyzwanie"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska pokazała córkę. Fani zachwyceni podobieństwem do Anny Jantar
Źródło: MW MEDIA
Natalia Kukulska od 22 lat jest życiową partnerką Michała Dąbrówki. Niedawno po raz pierwszy odniosła się publicznie do doniesień medialnych, sugerujących kryzys w ich małżeństwie. "Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem" - powiedziała.

Historia miłości Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki dowodzi, że nawet w świecie show-biznesu istnieją związki, w których sposobem na problem jest rozmowa, a nie rozwód. Wokalistka niedawno wyznała, że małżeństwo to wielka mieszanka emocji i uczuć. Miłości, złości, szczęścia, a także strachu. 

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka - historia miłości

Natalia Kukulska w jednym z wywiadów opowiedziała, jak wyglądały jej pierwsze chwile z ukochanym. Zakochali się w sobie podczas podróży do USA, tocząc niekończące się rozmowy nad basenem. Para doczekała się trójki potomków a fani i obserwatorzy z niecierpliwością czekają na kolejne publikacje w mediach społecznościowych ukazujące choć rąbek ich codzienności.

"Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem. Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne" - powiedziała wokalistka. 

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu
Jeremiah "Jay" Dąbrowski i Eliza Milewska byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Tworzyli parę z najdłuższym stażem, to też wydawało im się, że miejsce w finale mają w kieszeni. Niestety, ostatni tydzień w "Hotelu Paradise" rządzi się swoimi prawami. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzień.tvn.pl Jay i Eliza zdradzili, czy wciąż są razem.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka przechodzą kryzys?

Co jakiś czas, media obiega wiadomość o kryzysie w związku Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Wokalistka w podcaście Anny Zejdler odniosła się do tych pogłosek. 

"Mamy za sobą niejeden kryzys, różne rzeczy się dzieją. Nie ma chyba takiego związku, w którym jest cały czas wielki haj" – powiedziała.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała także więcej o swoim związku. 

"Nie wiem, co o tym [stażu – red.] myśleć… Jedno jest pewne. Bycie w związku to wyzwanie. Każdy etap inny – piękny, ciekawy, trudny, bolesny, zaskakujący. Zatem o nudzie mowy nie ma" – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości